Znamy datę premiery "Halloween 2". Kiedy ruszą zdjęcia?

21.06.2019 14:17
Znamy datę premiery "Halloween 2". Kiedy ruszą zdjęcia? Fot. materiały promocyjne

Znamy datę premiery sequela nowego "Halloween". Kiedy ruszą zdjęcia? Czy Jamie Lee Curtis powróci jako Laurie Strode?

Kiedy film przy budżecie 10 milionów dolarów przynosi zysk rzędu 253 milionów, powstanie sequela jest w zasadzie gwarantowane. Nowa wersja kultowego horroru "Halloween" okazała się finansowym sukcesem i już w przyszłym roku w kinach zadebiutuje kontynuacja. Pozostaje zatem pytanie - kiedy ruszą zdjęcia, oraz czy postać Laurie Strode ponownie zmierzy się z Michaelem Myersem?

"Halloween 2" - data premiery

Studio Universal Pictures dość szybko wyraziło chęć kontynuacji nowej wersji "Halloween", zaś najnowsze doniesienia potwierdzają datę premiery horroru, oraz sugerują kiedy rozpoczną się zdjęcia. Zgodnie z doniesieniami prace nad sequelem rozpoczną się już tej jesieni, zaś premiera "Halloween 2" zaplanowana została na 16 października 2020 roku. Szczegóły zarówno odnośnie fabuły, jak i obsady nie są na ten moment znane. Wiemy tylko, że w filmie powrócą Jamie Lee Curtis, Judy Greer i Andi Matichak. Twórcą "Halloween" z 2018 roku był David Gordon Green i prawdopodobnie to on stanie za kamerą kontynuacji. Mężczyzna ma również odpowiadać za scenariusz. 

Zobacz też: 25 kultowych horrorów, które powinien obejrzeć każdy fan kina grozy 

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.