14.11.2018 12:04

Znamy datę premiery filmu "Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3"

Twórcy komedii "Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3" zakończyli prace na planie filmu. Premiera nowych przygód Kasi i rodziny Wolańskich została zaplanowana na styczeń 2019 roku.

Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3
foto: kadr z filmu Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3

Seria "Kogel-mogel" powstała tuż przed ostatnią dekadą XX wieku i od tego czasu wciąż cieszy się wielką popularnością. Na tyle dużą, że po trzydziestu latach od premiery pierwszej części powstanie kontynuacja pod tytułem "Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3". Na planie filmu padł ostatni klaps i twórcy zapowiedzieli, kiedy odbędzie się premiera nowych przygód Katarzyny Solskiej i ekscentrycznej rodziny Wolańskich.

Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3

"Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3" - kiedy premiera?

Akcja nowej części komedii dzieje się współcześnie. Zobaczymy dalsze losy dobrze znanych bohaterów po trzydziestu latach. Główna bohaterka nadal mieszka we wsi Brzózki. Mimo upływu czasu o jej względy nadal walczy Stasiek Kolasa. Okazuje się, że bohaterka ma dorosłego syna, który niespodziewania wraca do Polski z pomysłem na własny biznes. Tymczasem w Warszawie rodzina Wolańskich przeszła dużą metamorfozę. Pani domu została celebrytką, która wydała kontrowersyjną książkę o seksie. Mąż i córka mają dość atmosfery w domu i postanawiają uciec - najpierw do dorosłego już Piotrusia, a potem w nieznane. Jak zakończy się ta opowieść?

Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3

Film trafi do kin już 25 stycznia 2019 roku.

"Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3" - obsada

Fani poprzednich dwóch części na pewno zastanawiają się, czy w filmie zobaczymy dobrze znane twarze. Do obsady komedii powrócili aktorzy, którzy zagrali w przednich "Koglach-moglach", ale widzowie zobaczą również zupełnie nowe postacie. Do swoich dawnych ról powrócili między innymi Grażyna Błęcka-Kolska, Zdzisław Wardejn, Katarzyna Łaniewska, Paweł Nowisz, Wiktor Zborowski i Jerzy Rogalski.

Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3

Nie zabrakło jednak nowych nazwisk. W filmie wystąpili również Aleksandra Hamkało, Nikodem Rozbicki, Maciej Zakościelny, Katarzyna Skrzynecka, Anna Mucha, Małgorzata Rożniatowska, Joanna Jarmołowicz, Wojciech Solarz, Mayu Gralińska-Sakai, Mikołaj Roznerski, Michalina Sosna i Jakub Kucner. Na razie fanom serii "Kogel-mogel" pozostaje czekać na przedsmak filmu w postaci zwiastuna, który jeszcze nie trafił do sieci.

Sergiusz Kurczuk
Tagi: News polskie filmy Kogel-Mogel