Znamy datę premiery filmu o dzieciach uwięzionych w jaskini w 2018 roku. Są pierwsze zdjęcia

29.01.2020 12:14
Znamy datę premiery filmu o dzieciach uwięzionych w jaskini w 2018 roku. Są pierwsze zdjęcia Fot. materiały prasowe

Kino Świat zrealizowało film opowiadający o heroicznej walce o życie chłopców uwięzionych w tajskiej jaskini w 2018 roku. Kiedy ukaże się film?

W 2018 roku oczy całego świata zwróciły się w stronę Tajlandii. 12 członków nastoletniej drużyny piłkarskiej, wraz z trenerem, wybrało się na wycieczkę do gigantycznej jaskini Tham Luan. Gdy nadszedł potężny monsum i woda zalała wyjście z jaskini, topiąc jednocześnie niektóre jej odcinki, wycieczkowicze zostali uwięzieni 4 kilometry pod powierzchnią ziemi. Walka o życie chłopców została przeprowadzona na międzynarodową skalę. Ta poruszająca i przywracająca wiarę w ludzką dobroć historia stała się kanwą filmu "Ocaleni', który już wkrótce zagości na ekranach kin. Pierwsze kadry z produkcji możecie zobaczyć już teraz.

"Ocaleni" - pierwsze zdjęcia z filmu

By ratować uwięzionych chłopców, do Tham Luang zjechali między innymi amerykańscy komandosi i doświadczeni nurkowie jaskiniowi. Zaginionych udało się zlokalizować dopiero po 9 dniach, gdy z powodu braku pożywienia byli już skrajnie wycieńczeni. Prawdziwy trud tej operacji miał się jednak dopiero zacząć. Każdego z uwięzionych trzeba było bowiem wydostać przez ciasne i zalane wodą tunele jaskini, gdzie każdy metr był prawdziwą walką o życie.

ocaleni_02 Fot. foto: materiały prasowe Kino Świat
1
2
3
4
6
7
8
9
10
11
22222
Foto: materiały prasowe Fot. Foto: materiały prasowe

Produkcja zatytułowana "Ocaleni" ukaże się w kinach 28 lutego 2020 roku.

Zobacz też: Jon M. Chu stworzy własny film o akcji ratunkowej w Tajlandii: Nie pozwolę Hollywood wybielić tej historii

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.