Znamy datę premiery horroru "Last Night in Soho". O czym opowie film Edgara Wrighta?

08.08.2019 12:55
Znamy datę premiery horroru "Last Night in Soho". O czym opowie film Edgara Wrighta? Fot. Image supplied by Capital Pictures/EAST NEWS

Studio Focus Features, odpowiedzialne za produkcję horroru "Last Night in Soho", zdradziło datę premiery. O czym opowie film i kto znalazł się w obsadzie?

Edgar Wright, twórca "Baby Drivera" i "Wysypu Żywych Trupów", postanowił wziąć na warsztat horror z prawdziwego zdarzenia. Młody reżyser pracuje właśnie nad filmem "Last Night in Soho". Odpowiedzialne za produkcję studio Focus Features ujawniło datę premiery i pierwsze szczegóły związane z obrazem. Co wiemy na jego temat?

"Last Night in Soho" - fabuła

Choć poznaliśmy sporo szczegółów, fabuła najnowszego filmu Edgara Wrighta, owiana jest tajemnicą. Wiemy jedynie, że będzie to horror psychologiczny, którego akcja rozegra się w londyńskiej dzielnicy Soho. Pierwsze zdjęcia z planu wskazują na to, że film przeniesie nas do lat 60. XX wieku.

Przeczytaj także

"Last Night in Soho" - obsada i twórcy

Reżyserem filmu "Last Night in Soho" jest Edgar Wright, który wspólnie z Krysty Wilson-Cairns ("Penny Dreadful") napisał również scenariusz. W roli głównej zobaczymy młodą aktorkę Anyę Taylor-Joy, znaną z występów w filmach "Split" i "Czarownica: Bajka ludowa z Nowej Anglii". W pozostałych rolach wystąpią między innymi Matt Smith ("The Crown"), Thomasin McKenzie, Synnøve Karlsen, Diana Rigg, Michael Ajao, Rita Tushingham i Terence Stamp.

"Last Night in Soho" - premiera

Film "Last Night in Soho", w reżyserii Edgara Wrighta, wejdzie do kin 25 września 2020 roku.

Zobacz też: Horrory 2020 - jakie filmy grozy zadebiutują w 2020 roku?

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.