Znamy datę premiery nowego filmu z Jamesem Bondem

Kamil Dachnij
25.07.2017 10:20
Znamy datę premiery nowego filmu z Jamesem Bondem Fot. kadr z filmu

Fani przygód agenta 007 będą musieli się uzbroić się w cierpliwość. „Bond 25” nieprędko w kinach. 

Pozytywnym znakiem związanym z nadchodzącym filmem o Jamesie Bondzie jest to, że w końcu pojawiła się jakakolwiek oficjalna informacja od MGM oraz Eon Productions. „Bond 25” ma trafić do kin 8 listopada 2019 roku. Zatem trochę sobie jeszcze poczekamy. Będzie to dłuższa przerwa od tej, która była między „Skyfall” a „Spectre”. Wynika to w głównej mierze z niejasności, czy Daniel Craig po raz 5. wcieli się w agenta jej Królewskiej Mości. W Internecie lata mnóstwo pogłosek, że aktor zgodził się na udział w kolejnej produkcji, ale żadna z nich nie została jeszcze potwierdzona.

Produkcją 25. odsłony franczyzy zajmą się Barbara Broccoli oraz Michael G. Wilson. Za scenariusz będą odpowiedzialni Neal Purvis i Robert Wade, którzy napisali wszystkie wcześniejsze filmy z Craigiem. Wśród potencjalnych kandydatów na reżysera filmu wymieniano m.in. Christophera Nolana, ale twórca „Dunkierki” powiedział, że podejmie się tej funkcji tylko wtedy, jeżeli studio faktycznie będzie go potrzebowało. Więcej szans daje się Paulowi McGuiganowi, który pracował m.in. przy „Sherlocku” z Benedictem Cumberbatchem.

Jednak największe emocje związane są z główną rolą. Znane osobistości ze świata filmu wypowiadały się na temat swoich kandydatów do zastąpienia Craiga. Steven Spielberg stwierdził, że widziałby Idrisa Elbę. To samo powiedział Pierce Brosnan. Tuż przed śmiercią, legendarny Roger Moore miał z kolei inne typy. Najpierw stawiał na Hugh Jackmana, ale później zmienił na Damiana Lewisa. Swoje głosy otrzymali również Tom Hardy, Aiden Turner oraz James Norton. Chris Hemsworth z kolei poszedł najdalej i stwierdził, że widziałby Charlize Theron w roli agenta 007. Śmiała propozycja, ale intrygująca. Wszyscy jednak doskonale wiedzą, że producentka Barbara Broccoli bardzo chce powrotu Daniela Craiga. 

Kamil Dachnij Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.