20.09.2019 13:51

Znamy główną obsadę nowej "Szkoły czarownic". Kogo zobaczymy w reboocie?

Ruszają prace nad nową wersją "Szkoły czarownic". Kogo zobaczymy w reboocie?

Foto: Mary Evans Picture Library/ EastNews
Foto: Mary Evans Picture Library/ EastNews

"Szkoła czarownic" to popularny w latach 90. film młodzieżowy z gatunku fantasy. Teraz, za sprawą studia Blumhouse, powstaje nowa wersja produkcji. Dowiedzieliśmy się, które aktorki wystąpią w głównych rolach.

Znamy główną obsadę nowej "Szkoły czarownic"

"Szkoła czarownic" to historia nastolatki, która przeprowadza się do Los Angeles. Wraz z nowymi koleżankami eksperymentuje z czarami, w wyniku czego wszystkie dziewczyny uzyskują nadprzyrodzone zdolności. To, co początkowo wydawało się błogosławieństwem, zdolnym rozwiązać wszelkie ich problemy, z czasem stało się przekleństwem, które doprowadziło do konfliktu między przyjaciółkami. W oryginalnej wersji filmu wystąpiły Robin Tunney, Fairuza Balk, Rachel True i Neve Campbell. W nowej wersji ich miejsce zajmą Cailee Spaeny, Gideon Adlon, Lovie Simone i Zoey Luna.

Fan Marvela odkrył po latach, że w serialu "X-Men: Ewolucja" pojawia się odniesienie do "Szkoły Czarownic"
Fan Marvela odkrył po latach, że w serialu "X-Men: Ewolucja" pojawia się odniesienie do "Szkoły Czarownic"
Przeczytaj także Fan Marvela odkrył po latach, że w serialu "X-Men: Ewolucja" pojawia się odniesienie do "Szkoły Czarownic"

Za kamerą reboota "Szkoły czarownic" stanie Zoe Lister-Jones. Data premiery filmu nie jest na ten moment znana.

Zobacz też: Filmy o nastolatkach - produkcje o nastoletniej miłości i dojrzewaniu. Wśród nich m.in. "After" i "Harry Potter"