11.05.2020 07:39

Znamy ostateczną datę premiery nowego filmu braci Sekielskich! Kiedy ukaże się "Zabawa w chowanego"?

Tomasz Sekielski ogłosił, kiedy w końcu ukaże się "Zabawa w chowanego" - swoista kontynuacja "Tylko nie mów nikomu". 

Foto: WOJCIECH STROZYK/REPORTER/ East News
Foto: WOJCIECH STROZYK/REPORTER/ East News

Początkowo "Zabawa w chowanego" miała się ukazać w marcu tego roku. Niestety, w powodu wybuchu pandemii koronawirusa debiut dokumentu musiał zostać przełożony. Na kiedy? Tomasz Sekielski zdradził dokładną datę premiery.

"Zabawa w chowanego" - kiedy premiera filmu braci Sekielskich?

"Zabawa w chowanego" to swoista kontynuacja "Tylko nie mów nikomu" - filmu dokumentalnego, który wywołał w naszym kraju istną burzę (a nawet i poza jego granicami). Obnażenie tajemnic i patologii związanych z pedofilią w polskim kościele nie tylko wzbudził żywą dyskusję, ale również skłonił wiele osób do działania. Kolejną odsłonę zapowiedział Tomasz Sekielski podczas transmisji live na Facebooku. "Zabawa w chowanego" ukaże się już 16 maja 2020 roku o godzinie 10:00.

Foto: materiały prasowe HBO
Foto: materiały prasowe HBO
Przeczytaj także Podobał Ci się "Mindhunter"? Koniecznie sięgnij po "Utracone dzieci Atlanty"! O czym jest serial?

Premiera filmu odbędzie się na dokładnie tych samych zasadach, co w przypadku jego poprzednika. Film znajdziecie za darmo w sieci. Poniżej zamieszczamy link do transmisji, podczas której Tomasz Sekielski, poza datą debiutu, zdradził również kilka szczegółów związanych z filmem.

Foto: ASSOCIATED PRESS/East News
Foto: ASSOCIATED PRESS/East News
Przeczytaj także "Helter Skelter": niepublikowane dotąd nagrania w nowym dokumencie o Charlesie Mansonie. Kiedy premiera?
Tagi: Film News Dokument polskie filmy