Znamy pierwsze reakcje krytyków na „Wonder Woman”

Kamil Dachnij
19.05.2017 12:34
Znamy pierwsze reakcje krytyków na „Wonder Woman” Fot. kadr z filmu

Po klapie „Batman vs. Superman: Świt sprawiedliwości” i niewiele lepszym „Legionie samobócjow”, Warner Bros. oraz DC szukają odkupienia za sprawą „Wonder Woman”. Znane są już pierwsze opinie o filmie. 

Wonder Woman zadebiutowała na kartkach komiksu w 1941 roku. Aż do roku 2016 widzieliśmy ją wszędzie poza dużym ekranem. Jej pojawienie się w nieudanym „Batman vs Superman: Świt sprawiedliwości” nie należało może do najszczęśliwszych debiutów, ale zostanie to prawdopodobnie po części wymazane z naszej pamięci 2 czerwca 2017 roku, gdy do kin wejdzie obraz wyreżyserowany przez Patty Jenkins, gdzie główną rolę gra Gal Gadot.

W USA odbyło się już kilka zamkniętych pokazów dla krytyków i szczęśliwców, którzy załapali się na prasowy pokaz. I bazując na ich reakcjach, możemy wywnioskować, że jest to najlepszy film do tej pory z uniwersum DC. Zatem w najbliższych dniach Social Media będzie przepełnione opiniami o „Wonder Woman”, a my przytoczymy kilka z nich.

Eric Eisenberg z CinemaBlend na swoim Twitterze napisał tak:

Wonder Woman to póki co najlepszy film z uniwersum DC. Serce postaci Gal Gadot napędza go, a przejście z mityczności w II wojnę światową naprawdę działa.

Kate Erbland z Indiewire również nie szczędziła komplementów:

Zdecydowanie mój ulubiony film z DCEU. Posiada humor i serce, których franczyza bardzo potrzebuje. Gadot oraz Pine są szalenie czarujący.

Silas Lesnick z Coming Soon wtóruje:

Z wielką przyjemnością ogłaszam, że “Wonder Woman” to najlepszy film DC od czasu “Mrocznego Rycerza”. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć go ponownie.

Germain Lussier z io9 także nie wyszedł z seansu niezadowolony:

„Wonder Woman” to film DC, na który czekałem. Jest ekscytujący, inspirujący, zabawny i zadziwia niezwykłymi scenami akcji.

I tak wygląda właściwie każda opinia, jaka wisi obecnie w Internecie. Wszyscy bardzo ciepło wypowiadają się o roli Gal Gadot, co może okazać się powiewem świeżego powietrza dla zmęczonej formuły, jaką przedstawiło DC w ostatnim Batmanie i krytykowanym za chaotyczną fabułę „Legionie samobójców”

Kamil Dachnij Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.