Znany komik został aresztowany za napastowanie seksualne mężczyzny w lesie. To nie pierwszy taki przypadek

12.05.2022 14:18
Znany komik został aresztowany za napastowanie seksualne mężczyzny w lesie. To nie pierwszy taki przypadek Fot. MATEI H/KEOLA/East News

Andy Dick został aresztowany pod zarzutem napaści seksualnej. Jak podaje policja, do ataku doszło w O’Neill Regional Park, a ofiarą był mężczyzna. 

Znany amerykański komik został zatrzymany przez policję

Jak podaje The Hollywood Reporter, 11 maja 2022 roku niezidentyfikowany mężczyzna zadzwonił na policję z kempingu w O’Neill Regional Park, po tym jak został napadnięty na tle seksualnym. Co ciekawe, zajście było streamowane na żywo za pośrednictwem serwisu YouTube. Policjanci szybko pojawili się na miejscu i zatrzymali sprawcę przestępstwa - nim okazał się być 56-letni Andy Dick. 

Polecamy

Dick oprócz tego, że wystąpił w filmach "Pracownik miesiąca", "Zoolander", czy "Inspektor Gadżet", znany jest także ze swojego obscenicznego zachowania. Niczym dziwnym nie było dla niego pokazywanie pośladków i genitaliów w miejscach publicznych. Obmacywał Pamelę Anderson podczas jej roastu w 2005 roku, próbował zrobić to samo z Courtney Love, a także udawał, że robi fellatio Tommy'emu Lee.  

Napaść z maja 2022 roku to nie pierwszy tego typu przypadek - w 2008 roku Dick został zatrzymany za napaść seksualną na 17-latce, której obnażył piersi. Znaleziono przy nim wówczas nielegalne środki odurzające. Został skazany na trzy lata pozbawienia wolności w zawieszeniu. 

W 2010 roku aresztowano go za molestowanie seksualne dwóch osób pracujących w barze w mieście Huntington. Nie przyznał się do winy, jednak otrzymał ultimatum - jeśli przez pół roku nie będzie miał kłopotów prawnych, zostanie uniewinniony. Tak się stało, ale później ofiary oskarżyły aktora za pośrednictwem pozwu cywilnego.

Polecamy

W czerwcu 2018 roku został oskarżony o napaść seksualną i pobicie. Kilka miesięcy wcześniej miał molestować seksualnie kobietę. Dick nie przyznał się do winy w obydwóch przypadkach. Rok później usłyszał zarzut napaści seksualnej na kierowcę Ubera, którego złapał za krocze. Krótko mówiąc, Dick ma na koncie wiele przewinień, więc kolejne z nich nie jest raczej zaskakujące.

My tylko przypominamy, że jeśli jesteś ofiarą przemocy seksualnej, możesz prosić o pomoc pod tymi numerami telefonów:     

  • Numer alarmowy: 112
  • Policja: 997
  • Pogotowie: 999 
  • Warszawski Ośrodek Interwencji Kryzysowej: infolinia 22 855 44 32, 514 202 619 (całodobowo)
Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.