Zobacz „Kingsman: Złoty krąg” w wybuchowym trailerze

Kamil Dachnij
25.04.2017 16:02
Zobacz „Kingsman: Złoty krąg” w wybuchowym trailerze Fot. Kadr z video

Był już teaser zwiastuna w przyśpieszonej postaci, teraz nadszedł czas na prawdziwy zwiastun. Potwierdzają się słowa reżysera Matthew Vaughna – wszystko w kontynuacji „Kingsman: Tajne służby” będzie większe i bardziej zwariowane. Uwaga! Trailer zawiera duży spoiler. 

Niepisaną zasadą blockbusterowego sequela jest przeskoczenie pod każdym względem swojego poprzednika: rzecz ma być głośniejsza, szybsza i większa. 20th Century Fox pierwszym oficjalnym trailerem potwierdza, że ich kontynuacja hitu „Kingsman: Tajne służby” będzie spełniać owe wymogi. „Kingsman: Złoty krąg” zapowiada przednią zabawę i zarazem odkrywa duży spoiler, choć ten kto widział obsadę filmu, przedstawionego zwrotu akcji mógł się spodziewać od początku. Po szalenie szybkim teaserze, przyszła kolej na prawdziwą zapowiedź. Zobacz video:

Przypomnijmy, że wydarzenia w drugiej części usytuują agentów służb specjalnych, Eggsy’ego i Merlina, w zupełnie nowej sytuacji. Ich siedziba zostaje zniszczona i żeby odnaleźć oraz rozprawić się ze sprawcą, bohaterzy muszą połączyć siły ze swoim amerykańskim odpowiednikiem, Statesman. Jak się możemy domyśleć, zderzenie mentalności brytyjskiej z amerykańską nie obędzie się bez pewnych komplikacji.

Matthew Vaughn wyreżyserował film i wspólnie z Jane Goldman napisał scenariusz. Do obsady z pierwszej części, czyli Tarona Egertona, Marka Stronga i Colina Firtha, dołączyli Channing Tatum, Halle Berry, Julianne Moore oraz Jeff Bridges. Egerton, grający główną postać - Eggsy’ego - w jednym z wywiadów wskazał różnice między obiema częściami:

Jeśli pierwsi Kingsmani byli Kapitanem Ameryką, to nowa część jest Avengersami.

 

Kamil Dachnij Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.