25.04.2017 16:02

Zobacz „Kingsman: Złoty krąg” w wybuchowym trailerze

Był już teaser zwiastuna w przyśpieszonej postaci, teraz nadszedł czas na prawdziwy zwiastun. Potwierdzają się słowa reżysera Matthew Vaughna – wszystko w kontynuacji „Kingsman: Tajne służby” będzie większe i bardziej zwariowane. Uwaga! Trailer zawiera duży spoiler. 

Zobacz „Kingsman: Złoty krąg” w wybuchowym trailerze
Foto: Kadr z video

Niepisaną zasadą blockbusterowego sequela jest przeskoczenie pod każdym względem swojego poprzednika: rzecz ma być głośniejsza, szybsza i większa. 20th Century Fox pierwszym oficjalnym trailerem potwierdza, że ich kontynuacja hitu „Kingsman: Tajne służby” będzie spełniać owe wymogi. „Kingsman: Złoty krąg” zapowiada przednią zabawę i zarazem odkrywa duży spoiler, choć ten kto widział obsadę filmu, przedstawionego zwrotu akcji mógł się spodziewać od początku. Po szalenie szybkim teaserze, przyszła kolej na prawdziwą zapowiedź. Zobacz video:

Przypomnijmy, że wydarzenia w drugiej części usytuują agentów służb specjalnych, Eggsy’ego i Merlina, w zupełnie nowej sytuacji. Ich siedziba zostaje zniszczona i żeby odnaleźć oraz rozprawić się ze sprawcą, bohaterzy muszą połączyć siły ze swoim amerykańskim odpowiednikiem, Statesman. Jak się możemy domyśleć, zderzenie mentalności brytyjskiej z amerykańską nie obędzie się bez pewnych komplikacji.

Matthew Vaughn wyreżyserował film i wspólnie z Jane Goldman napisał scenariusz. Do obsady z pierwszej części, czyli Tarona Egertona, Marka Stronga i Colina Firtha, dołączyli Channing Tatum, Halle Berry, Julianne Moore oraz Jeff Bridges. Egerton, grający główną postać - Eggsy’ego - w jednym z wywiadów wskazał różnice między obiema częściami:

"

Jeśli pierwsi Kingsmani byli Kapitanem Ameryką, to nowa część jest Avengersami. "

Podoba się wam pierwszy trailer "Kingsman: Złoty krąg"?

Kamil Dachnij
Tagi: Film Kingsman