Zobacz fanowską grafikę, która mogłaby być oficjalnym plakatem „Avengers: Infinty War”

Sergiusz Kurczuk
14.03.2018 14:42
Zobacz fanowską grafikę, która mogłaby być oficjalnym plakatem „Avengers: Infinty War” Fot. kadr z filmu Strażnicy Galaktyki

Allan Portilho powołał do życia swoją własną wizję plakatu do filmu „Avengers: Infinty War”. Efekt końcowy robi wrażenie

Premiera „Avengers: Infinity War” zbliża się wielkimi krokami. A wraz z nią w kierunku Ziemi podąża żądny władzy Thanos. 3. część przygód największych herosów Ziemi na razie jest promowana dość nieśmiało. Widzowie dostali jeden zwiastun i kilka spotów telewizyjnych, ale wszelkie zajawki opierają się na tym samym materiale. Informacji na temat filmu dostarczają zabawki, której powoli trafiają na sklepowe półki, ale na razie producenci filmu nie spieszą się z akcjami marketingowymi. Fani postanowili wziąć sprawy w swoje ręce.

„Avengers: Infinty War” - plakat Allana Portilho

Do tej pory fani MCU dostali, co prawda bardzo obfitą w postacie, ale tylko jedną grafikę promującą „Avengers: Infinty War”. Prawie wszyscy bohaterowie, których widzieliśmy na dużym ekranie, zostali pogrupowani na mniejsze drużyny. Jednak centralną postacią jest główny przeciwnik herosów od Marvel Studios - Szalony Tytan Thanos. Profesjonalny grafik i retuszer Allan Portilho postanowił wziąć czarny charakter na warsztat i przygotować własną wersję plakatu do „Avengers: Infinty War”. Praca znalazła się na jego stronie internetowej.

allanportilho.com Fot. foto: printscreen z allanportilho.com

Plakat Portilho jest może oszczędniejszy niż oficjalna grafika, ale trzeba przyznać, że robi wrażenie. Na fanowskim plakacie przeznaczonym według zamysłu autora reklamowaniu wersji filmu przeznaczonego kinom IMAX, widzimy Thanosa. Przeciwnik Avengerów spogląda na widza i kieruje swoja dłoń odzianą w Rękawicę Nieskończoności w kierunku tytułu filmu. Mimo że ta wersja plakatu znacznie różni się od oficjalnej grafiki, idealnie wpisuje się w klimat „Infinty War” i z powodzeniem mógłby stać się oficjalnym materiałem promującym film.

allanportilho.com Fot. foto: printscreen z allanportilho.com

Portilho na co dzień jest retuszerem i grafikiem 3D. W swoim portfolio ma jednak wiele prac fanowskich, poświęconych znanym filmom i serialom. Stworzył między innymi plakaty do „Han Solo: Gwiezdne wojny – historie”, „Gry o tron”, czy „Aut”, ale postacie ze „Star Wars”, czy „Avengers” umieszcza często na grafikach koncepcyjnych reklam produktów codziennego użycia. 

Jak będzie wyglądał pierwszy kinowy plakat „Avengers: Infinty War”? Przekonamy się wkrótce. Premiera filmu już 25 kwietnia 2018 roku. 

 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.