15.01.2018 11:17

Zobacz fanowski film „Voldemort: Origins of the Heir”. Czy fani Pottera będą zadowoleni?

Fani przygód nastoletniego czarodzieja mogą na godzinę powrócić do magicznego uniwersum J.K. Rowling, ponieważ 13 stycznia 2018 roku miała miejsce premiera filmu „Voldemort: Origins of the Heir”, który opowiada o początkach działalności przeciwnika Harry'ego Pottera.

Zobacz fanowski film „Voldemort: Origins of the Heir”. Czy fani Pottera będą zadowoleni?
foto: kadr z wideo

Fanowska produkcja w pierwszy weekend po premierze zebrała ponad 4 miliony wyświetleń w serwisie YouTube, a sam zwiastun na Facebooku grupy filmowej Tryangle, która jest odpowiedzialna za „Voldemort: Origins of the Heir”, został obejrzany ponad 30 milionów razy. Jak wskazuje tytuł, fabuła opowiada o początkach działalności Toma Marvolo Riddle'a. Twórcy postanowili odpowiedzieć na pytanie „co spowodowało, że Riddle stał się Voldemortem?”.

Czy twórcom to zadanie się udało? Przygotujcie popcorn i przekonajcie się sami:

O czym jest „Voldemort: Origins of the Heir”?

Film opowiada o potomkini Godryka Gryffindora o imieniu Grisha McLaggen. Fabuła opowiadana jest flashbackami do czasów szkolnych McLaggen, kiedy to przyjaźniła się z Tomem Riddle. W pewnym momencie dziewczyna zaczyna mieć podejrzenia wobec reprezentanta Slytherinu i wraz z innymi uczniami, stara się dociec, jakich zbrodni dopuszcza się młody, mroczny czarodziej.

Film został pozytywnie przyjęty przez fanów i trzeba przyznać, że jak na produkcję fanowską, „Voldemort: Origins of the Heir” trzyma naprawdę wysoki poziom. Gratulacje dla grupy filmowej Tryangle, bo to rzadki przypadek w historii fan-ficów.

Jeśli jednak nie chcecie marnować godziny swojego czasu na amatorską produkcję, to wystarczy, że doczekacie do 16 listopada 2018 roku, bo wtedy nastąpi premiera „Fantastic Beasts: Crimes of Grindewald”, czyli nowego filmu umieszczonego w uniwersum Harry'ego Pottera.

Jak wam się podoba fanowski film?

Kamil Kacperski
Tagi: News Harry Potter