Zobacz fontannę ponczu w postaci… Ksenomorfa

Kamil Dachnij
14.07.2017 16:39
Zobacz fontannę ponczu w postaci… Ksenomorfa Fot. kadr z filmu

Fani serii „Obcy” nie przestają zaskakiwać niezwykłymi pomysłami. Tym razem stworzyli fajny gadżet na imprezy. 

Pomysłowość ludzka nie zna granic. Pisaliśmy już m.in. dozownikach z Ksenomorfem wypluwających cukierki. Ile to już fanów stworzyło popiersia ze słynnym potworem lub posągi naturalnych rozmiarów. Ale teraz pewni amerykanie przeszli samych siebie, bo ręcznie wyrzeźbili antagonistę serii „Obcy” od pasa w górę i wsadzili w niego rurkę, która pozwala użyć go dosłownie jako automatu do alkoholu wedle własnego uznania. W tym przypadku użyto ponczu hawajskiego, co jest idealnym wyborem ze względu na jego zielony kolor. Każdy zaznajomiony z Ksenomorfami wie, co oznacza ta barwa.

Za sprawą premiery „Obcego: Przymierze” Ridleya Scotta mieliśmy serię wyjątkowo ciekawych hołdów ze strony fanów. Pewna artystka stworzyła zadziwiający flipbook, a ktoś inny odtworzył zwiastun powyższego filmu za pomocą klocków Lego. Trzeba jednak dodać, że cierpliwości wielbicieli serii została wystawiona na mocną próbę za sprawą mocno krytykowanego sequela „Prometeusza”. Wielu narzekało na nielogiczną fabułę, idiotyczne zachowanie bohaterów i powtarzanie schematów. Choć rola Michaela Fassbendera była powszechnie chwalona, to ostatecznie nawet charyzma aktora nie pociągnęła za sobą wielkich sukcesów komercyjnych. Film zarobił 232 miliony dolarów przy budżecie wynoszącym 97 mln, co zostało uznało za wynik mocno poniżej oczekiwań. To bez wątpienia zmieni plany wytwórni 20th Century Fox odnośnie kolejnych sequeli. Pozostaje jedynie żal, że skasowano szansę na nakręcenie „Obcego 5” Neilla Blomkampa.

Kamil Dachnij Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.