12.09.2019 12:57

Zobacz, jak Angelina Jolie staje się "Czarownicą" w rytm AC/DC [WIDEO]

Disney udostępnił krótkie nagranie przemiany Angeliny Jolie w "Czarownicę". Całej transformacji towarzyszy przebój AC/DC.

Angelina Jolie Czarownica
fot. kadr z wideo MALEFICENT 2: MISTRESS OF EVIL Official Trailer #2 (2019) Angelina Jolie, Disney Movie HD

"Czarownica" to produkcja Disneya, w której główna rolę gra Angelina Jolie. Pierwsza część filmu miała swoją premierę w 2014 roku, a twórcy postanowili skupić się na Czarownicy. Widzowie dowiedzieli się, co spowodowało, że Diabolina stała się czarnym charakterem. Zachwyt wywołał nie tylko sam film, ale również charakteryzacja Jolie.

Zobacz, jak Angelina Jolie staje się "Czarownicą" w rytm AC/DC

Na krótkim filmiku, który udostępniła wytwórnia Disneya widzowie mogą zobaczyć, jak wygląda transformacja Angeliny w filmową Czarownicę. Sporym zaskoczeniem jest również muzyka, która akompaniuje całemu procesowi. Większość nie spodziewała się utworu AC/DC "Back in Black".

Angelina Jolie
Angelina Jolie
Przeczytaj także Angelina Jolie nie wie, dlaczego nie wystąpiła jeszcze w "Gwiezdnych wojnach"

Akcja drugiej części "Czarownicy" będzie rozgrywać się kilka lat po wydarzeniach z pierwszego filmu. Okazuje się, że Diabolina znowu pokaże swoje brzydkie oblicze. Wszystko przez zazdrość i troskę o Aurorę.

Jak tym razem zakończy się historia? O tym przekonamy się 18 października 2019 roku. To właśnie wtedy produkcja będzie mieć swoją premierę. W filmie wystąpią Angelina Jolie, Elle Fanning, Michelle Pfeifer i Ed Skerin.

Zobacz także: "Eternals": Angelina Jolie skomentowała swoją nową rolę

Tagi: AcDc Angelina Jolie