Zobacz jak aktorzy „Strażników Galaktyki vol. 2” bawili się na planie

Sergiusz Kurczuk
10.08.2017 12:35
Zobacz jak aktorzy „Strażników Galaktyki vol. 2” bawili się na planie Fot. kadr z filmu

Premiera „Strażników Galaktyki vol. 2” na DVD i Blu-Rayu obfituje w dodatki dostępne jedynie w wersji płytowej. W sieci pojawiły się fragment wpadek gwiazd sequela Jamesa Gunna. 

W maju 2017 roku miała premiera drugiej części „Strażników Galaktyki”. Niedawno film wyszedł w wersji na płytach DVD i Bu-Ray. Z tego powodu w sieci pojawiło się wiele niepublikowanych dotąd nagrań z planu zdjęciowego. Space opera Marvel Studios słynie z tego, że tryska humorem. Idealne połączenie kina superbohaterskiego z komedią i filmem familijnym zapewniło filmowi spory sukces komercyjny. Ale jak tu nie kochać dzieła Jamesa Gunna. Oglądając nagrania zza kulis widać, że cała ekipa świetnie bawiła się podczas kręcenia sequela. Oczywiście nie mogło zabraknąć filmu z wpadkami aktorów.

Jak widać nawet tacy wyjadacze jak Sylvester Stallone, mimo ogromnego doświadczenia, mają czasem problem z plączącym się językiem. Chris Pratt po raz kolejny udowodnił, że idealnie nadaje się do roli Star-Lorda. Dużą dawką dystansu wykazał się tęż Kurt Russel. Nie mogło zabraknąć też niemożliwej do powstrzymania głupawki, ale trudno się dziwić aktorom. W końcu bez efektów specjalnych kostiumy wyglądają często idiotycznie, a godziny na planie też robią swoje. Pojawił się też żart Michalea Rookera o Marry Poppins, który wszedł do jednej ze scen filmu. Na końcu okazuje się, że błędy popełniają nie tylko aktorzy, ale również operatorzy kamer.

Oprócz zabawnego filmu pojawiło się także bardziej poważne wideo. Ale bez przesady. Mówimy w końcu o planie „Strażników Galaktyki”. Tu nic nie jest do końca na poważnie. Reżyser i odtwórca roli Star-Lorda opowiadają w nagraniu o tym, jak fantastycznie pracowało się im nad sequelem serii.

Patrząc na to, jaki był efekt końcowy i na oba nagrania jesteśmy skłonni uwierzyć, że członkowie ekipy naprawdę traktują się jak jedną wielką rodzinę, a praca, bardziej przypominała zabawę. To już kolejne zabawne wideo związane z promocją premiery na DVD i Blu-Ray. Pisaliśmy też o retro teledysku do utworu „Guardians Inferno”, w którym gościnnie wystąpił David Hasselhoff

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.