Zobacz, jak będzie wyglądał kostium przeciwnika filmowego Aquamana

Sergiusz Kurczuk
10.07.2018 12:39
Zobacz, jak będzie wyglądał kostium przeciwnika filmowego Aquamana Fot. kadr z filmu Liga Sprawiedliwości

W filmie „Aquaman” władca oceanów zmierzy się ze złoczyńcą znanym jako Black Manta. W sieci pojawiły się zdjęcia, przedstawiające pełny kostium czarnego charakteru. 

„Aquaman” w reżyserii Jamesa Wana będzie kolejną próbą rozbudowania kinowego świata DC Comics. Twórcy DCEU tym razem postawili na popularną, ale mniej oczywistą postać. Król Atlantydy przez wiele lat był wyśmiewany z powodu wizerunku i swoich mocy. W późniejszych latach komiksy to naprawiły, robiąc z Aquamana prawdziwego twardziela. Jednak postrzeganie superbohatera na stałe zmienił Jason Momoa, który wcielił się w tę postać w filmie „Liga Sprawiedliwości”. W grudniu 2018 roku będziemy mieli okazję bliżej poznać filmowy odpowiednik Aquamana oraz jego otoczenie. W sieci pojawiły się zdjęcia przedstawiające wygląd głównych bohaterów filmu. 

Aquaman, Mera, Black Manta - jak będą prezentować się w filmie?

To jak będzie prezentował się tytułowy heros, pokazywano już kilkukrotnie. Podobnie było w przypadku jego ukochanej. Natomiast tym razem po raz pierwszy mamy okazję przyjrzeć się głównemu przeciwnikowi Aquamana - złoczyńcy o pseudonimie Black Manta. Co prawda jedynie na fotkach przedstawiających figurki z filmu, ale to pierwsza okazja na podziwianie kostiumu wroga króla Atlantydy w pełnej krasie.

Tak jak zapowiadały poprzednie zdjęcia przedstawiające Black Mantę, postać ma strój przypominający kostium komiksowego odpowiednika. To właśnie podwodna zbroja zapewnia mu supersiłę i nadludzką wytrzymałość. Pozwala mu również funkcjonować na dnie oceanu, gdzie ludzie zazwyczaj nie mają szans z niesprzyjającym ciśnieniem.

Kostium Aquamana to nawiązanie do klasyki komiksu. Ciemne przylegające spodnie i złota łuskowana góra są cechami charakterystycznymi tego bohatera. Mera ma natomiast nieco zmodyfikowany kostium. Zamiast zwyczajowej zieleni, jej kombinezon pokryty łuskami mieni się niebieską barwą. 

„Aquaman” - kiedy premiera?

Czy „Aquaman” rozpocznie w końcu dobrą passę DCEU? Przekonamy się 21 grudnia 2018 roku, kiedy film wejdzie na ekrany polskich kin. Fani postaci czekają na pierwszy zwiastun produkcji Warner Bros., który prawdopodobnie pojawi się podczas tegorocznego San Diego Comic Con. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.