Zobacz jak gwiazdy remake'u "Laleczki Chucky" okrutnie żartują z młodych członków obsady

Sergiusz Kurczuk
22.10.2018 15:03
Zobacz jak gwiazdy remake'u "Laleczki Chucky" okrutnie żartują z młodych członków obsady Fot. materiały promocyjne

Aubrey Plaza i Brian Tyree Henry, którzy grają w remake'u "Laleczki Chucky", postanowili przestraszyć młodych członków obsady horroru. Czy im się to udało?

Horror nie kojarzy się z niczym zabawnym, nawet tak przerysowana seria, jak "Laleczka Chucky". Okazuje się jednak, że na planie remake'u słynnego filmu o zabójczej zabawce dominuje śmiech zamiast przerażenia. Dowiedli tego gwiazdorzy filmu, którzy nie szczędzą młodych aktorów i na każdym kroku próbują napędzić im stracha. Efekty swojej pracy dokumentują na portalach społecznościowych, tym samym dzieląc się nimi ze swoimi fanami. Jak wygląda praca na planie nowej wersji "Laleczki Chucky"?

"Laleczka Chucky" - pranki z planu zdjęciowego remake'u

Znacie powiedzenie "Wysoki do nieba, a głupi jak trzeba"? Najwidoczniej nim kierują się niezbyt dojrzałe gwiazdy remake'u "Laleczki Chucky". Aktorzy Aubrey Plaza i Brian Tyree Henry postanowili nauczyć życia młodszych kolegów po fachu i wcielili się w rolę żartownisiów. W październiku 2018 roku rozpoczęły się zdjęcia do filmu. Plaza wciela się w matkę jednego z głównych bohaterów, granych przez Gabriela Batemana. Co wymyśliła aktorka?

Na Instagram Plazy trafiły dwa nagrania z planu "Laleczki Chucky". Na pierwszym widzimy przygotowania do pranka.

Drugi prezentuje efekt misternego planu Plazy. Jakie są jego skutki?

Niestety aktorce nie udało się przestraszyć swojego filmowego syna, który nie wygląda nawet na zaskoczonego całą sytuacją.

O wiele lepiej poszło Brianowi Tyree Henry'emu, który postanowił zaczaić się na grupkę młodych aktorów podczas kręcenia jednej ze scen.

Inne nagranie Henry'ego z planu zdjęciowego udowadnia, że podczas zdjęć obowiązuje bardzo luźna, rodzinna atmosfera.

"Laleczka Chucky" - kiedy premiera remake'u?

Kiedy ogłoszono prace nad nową wersją słynnego horroru, fani oryginału nie byli pocieszeni. W 2017 roku odbyła się premiera ostatniego filmu z serii autorstwa twórcy postaci Dona Manciniego. Film "Cult of Chucky" nie trafił jednak do dystrybucji kinowej, a jedynie na platformy streamigowe. Mancini zapowiedział, że stworzy kolejną kontynuację przygód opętanej morderczej lalki, ale tym razem w formie serialu. Remake będzie więc filmem, powstającym równolegle z produkcją telewizyjną. Nowa wersja "Laleczki Chucky" wzbudził sporo kontrowersji, ponieważ zmieniono genezę tytułowej postaci. Jak na remake zareagują widzowie? Przekonamy się za jakiś czas. Film ma wejść do kin w roku 2019, ale na razie nie podano konkretnej daty premiery. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.