27.10.2017 11:33

Zobacz, jak wygląda Pinhead w nowej części „Hellraisera”

Paul T. Taylor to trzeci aktor, który wcieli się w postać demonicznego Pinheada z serii „Hellraisera”. W sieci pojawiło się nowe zdjęcie aktora w pełnej charakteryzacji. Jak wygląda? 

Zobacz, jak wygląda Pinhead w nowej części „Hellraisera”
foto: kadr z filmu "Hellraiser"

Hellraiser: Judgment” to 10. film z serii opowiadającej o Cenobitach - demonach z innego wymiaru, którym przewodzi mroczny Pinhead. Pierwszy film z serii pojawił się na ekranach kin ponad 30 lat temu. Już niebawem zobaczymy losy kolejnych ofiar kapłana ze szpikulcami wystającymi z twarzy. Do tej pory nie podano zbyt wiele informacji na temat filmu „Hellraiser: Judgment”. Wciąż nie znamy daty premiery. Jednak na Twitterze pojawiło się nowe zdjęcie przedstawiające Pinheada. 

Do tej pory mogliśmy zobaczyć Paula T. Taylora w tym wcieleniu na fotce zza kulis. Tym razem mamy do czynienia prawdopodobnie z kadrem z filmu i trzeba przyznać, że robi wrażenie.

Oprócz Taylora w filmie występuje gwiazda „Koszmaru z ulicy Wiązów” Heather Langenkamp. W „Hellraiser: Judgment” zobaczymy również: Damona Carneya, Randy'ego Wayne'a, Alexandrę Harris, Johna Gulagera, Mike'a Jaya Regana, Diane Goldner, Andi Powers, Jeffa Fentera, Helenę Grace Donald oraz Grace Montie. W sieci można znaleźć również opis fabuły.

"

Detektywi Sean i David Caretrowie są na tropie brutalnego seryjnego mordercy, terroryzującego miasto. Łączą siły z detektyw Christiną Egerton i zagłębiają się w pogmatwany labirynt koszmaru, który nie pochodzi z tego świata. Czy czekający na ofiary zabójcy Sąd, czeka również na Seana? "

Odpowiedź na to pytanie dostaniemy wkrótce. 

Sergiusz Kurczuk
Tagi: News Hellraiser Horror