Zobacz nagrania z castingu do „Stranger Things”

Sergiusz Kurczuk
02.11.2017 14:39
Zobacz nagrania z castingu do „Stranger Things” Fot. Tv and Movie Archives/YouTube

Potraficie wyobrazić sobie „Stranger Things” bez dzieciaków, które wcieliły się w głównych bohaterów serialu? Zobacz, jak młodzi aktorzy wypadli na castingu!

Finn Wolfhard, Millie Bobby Brown, Gaten Matarazzo i Caleb McLaughlin to małoletnie gwiazdy serialu „Stranger Things”. Między innymi dzięki ich talentom cały świat zakochał się w tajemniczej historii rozgrywającej się w miasteczku Hawkins w stanie Indiana. I chociaż dzieciaki na razie nie zbiły kokosów (oczywiście w porównaniu do gwiazd innych seriali), to przed nimi jeszcze kolejne sezony hitu Netfliksa i otwarta ścieżka po Oscara.

Tuż po premierze drugiego sezonu „Stranger Things”, Netflix zamieścił talk show „Stranger ThingsBeyond”, w którym widz mógł prześledzić wraz z twórcami i aktorami każdy z epizodów. W jednym z odcinków programu prowadzący miał niespodziankę dla swoich gości i fanów serialu. Zaprezentował nagrania z castingów do pierwszego sezonu. Jeśli zastanawialiście się, jak dzieciaki poradziły sobie na przesłuchaniach, to teraz możecie zobaczyć ich najlepsze momenty.

To nagranie jest kolejnym dowodem na to, że młodych aktorów ze „Stranger Things” czeka świetlana przyszłość. Mało który 10-latek jest tak przekonywający i utalentowany, jak obsada serialu braci Duffer. Podejrzewamy, że nie jeden dorosły aktor poradził sobie gorzej na przesłuchaniu do roli, niż serialowi Mike, ElevenDustin, Lucas, czy Will. 

 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.