Zobacz ostateczny zwiastun „X-Men: Apocalypse”

Jakub Gańko
25.04.2016 16:35
Zobacz ostateczny zwiastun „X-Men: Apocalypse” Fot. kadr z wideo

Jak prezentuje się starcie drużyny mutantów Charlesa Xaviera z niezwyciężonym Apocalypse? Sprawdźcie efektowny trailer kolejnego filmu Bryana Singera.

„X-Men: Apocalypse” to kontynuacja historii opowiedzianej w filmie „X-Men: Przeszłość, która nadejdzie”. Tym razem głównym przeciwnikiem superbohaterów będzie tytułowy Apocalypse - pierwszy mutant, który był czczony jak bóg jeszcze w czasach starożytnego Egiptu. Teraz budzi się ze swojego grobowca i jest bardzo rozczarowany tym, co widzi. Powołuje więc do życia własną drużynę, która ma mu pomóc przejąć władzę nad światem.

W jego grupie znajdzie się m.in. Magneto (Michael Fassbender) oraz Psylocke (Olivia Munn) i Storm (Alexandra Shipp). Na drodze staną mu mutanci Charlesa Xaviera (James McAvoy), a więc m.in. Mystique (Jennifer Lawrence), Cyklop (Tye Sheridan) czy Jean Grey (Sophie Turner). W rolę potężnego Apocalypse wcieli się Oscar Isaac. Ostatni kadr nowego trailera zdradza też, że w filmie zobaczymy jeszcze jedną doskonale nam znaną postać...

Ostateczny zwiastun „X-Men: Apocalypse” - w którym wykorzystano kawałek „Hey Man Nice Shot” Filtera - obejrzycie poniżej:

Potwierdzenie udziału Wolverine'a w filmie było gorąco wyczekiwane przez fanów. Hugh Jackman wcieli się w tę postać ostatni raz w zaplanowanym na 2017 rok solowym filmie, który wyreżyseruje James Mangold. Choć dotąd pojawił się w każdym filmie o X-Menach, jego występ w „X-Men: Apocalypse” nie był wcześniej potwierdzony. Teraz już wiemy, że będzie to jego przedostatnia rola jako Logan.

Już wcześniej Bryan Singer potwierdził plotki i ujawnił na swoim Instagramie, że w filmie zobaczymy też Bloba - ogromnego mutanta, który pojawił się już w filmie „X-Men Geneza: Wolverine” z 2009 roku. Wówczas w jego rolę wcielił się Kevin Durand.

Polska premiera filmu została zaplanowana na 20 maja 2016 roku. Zgodnie z zapowiedziami reżysera - potwierdzonymi teraz ostatecznym zwiastunem - szykuje się spektakularne widowisko, które będzie dłuższe od poprzednich części. Za scenariusz odpowiedzialny jest Simon Kinberg, który napisał już filmy „X-Men: Ostatni bastion” i „X-Men: Przeszłość, która nadejdzie”.

Cieszycie się z powrotu Wolverine'a?

Jakub Gańko Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.