Zobacz pierwszy zwiastun filmu „Han Solo: Gwiezdne wojny – historie”

Maciej Koprowicz
05.02.2018 15:55
Zobacz pierwszy zwiastun filmu „Han Solo: Gwiezdne wojny – historie” Fot. kadr z wideo

Przyszedł czas na tak długo wyczekiwany, pierwszy oficjalny teaser nowego filmu z uniwersum „Gwiezdnych wojen”.

Film „Han Solo: Gwiezdne wojny – historie” to drugi, po „Łotrze Jeden” obraz z cyklu „Gwiezdne wojny – historie”, który przedstawia losy postaci znanych z uniwersum George’a Lucasa, ale nie należy do sagi o rodzinie Skywalkerów, na które składają się epizody od I do VIII.

Jak wskazuje tytuł, nowy film opowie o przygodach jednego z najpopularniejszych bohaterów serii „Star Wars”, awanturnika Hana Solo. Poznamy początki jego przemytniczej kariery, zobaczymy, jak wszedł w posiadanie statku „Sokół Millennium” oraz dowiemy się, jak poznał Chewbackę i Lando Calrissiana.

W trakcie bloku reklamowego Super Bowl 4 lutego 2018 zaprezentowano minutowy teaser filmu. Teraz Disney ujawnił dłuższy, półtoraminutowy zwiastun, którego fani oczekiwali od kilku miesięcy. Dowiadujemy się z niego, że młody Han, grany przez Aldena Ehrenreicha brał udział w wyścigach ulicznych, spotkał Chewiego na śnieżnej planecie i musiał uciekać „Sokołem” przed mackami kosmicznego potwora. Zobaczcie sami:

Film „Han Solo: Gwiezdne wojny – historie” trafi na ekrany kin 25 maja 2018.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.