11.12.2018 09:56

Zobacz potwory, z którymi zmierzy się Godzilla w "Godzilla: King of the Monsters"

Studio Legendary zaprezentowało nowy zwiastun filmu "Godzilla: King of the Monsters". W trailerze pokazano, jak wyglądają potwory, pojawiające się w produkcji.

King Gidorah (Godzilla: King of the Monsters)
foto: kadr z filmu Godzilla: King of the Monsters

Fani kajiu czekają na film "Godzilla: King of the Monsters" z wielką niecierpliwością. Amerykanie po raz pierwszy w historii mają szansę na stworzenie przyzwoitej produkcji o Godzilli, w której występują najważniejsze potwory z japońskich oryginałów. W sieci pojawił się drugi zwiastun, prezentujący każdego z tytanów w akcji. Jak prezentują się ogromne monstra?

"Godzilla: King of the Monsters" - drugi zwiastun filmu

Film w reżyserii Michaela Dougherty'ego jest bezpośrednim sequelem "Godzilli" z 2014 roku i jednocześnie spin-offem produkcji "Kong: Wyspa Czaszki" z 2017 roku. Tym razem tytułowy potwór będzie musiał obronić Ziemię przed atakiem hordy wrogich gigantów. Godzilla nie będzie jednak walczyć sama. Pomogą jej w tym stwory przyjacielsko nastawione do ludzkości. Jak zapowiada się walka o przyszłość planety?

Jak widać, twórcy postanowili zaprezentować w pełnej krasie najważniejszych przeciwników i przyjaciół Godzilli. Po stronie wielkiego jaszczura stanie olbrzymia ćma o imieniu Mothra. Przeciwnikami będą natomiast ognisty pterodaktyl Rodan oraz najpotężniejszy z gigantów - King Gidorah. W nowym zwiastunie widzimy niszczycielską moc obu potworów. Trailer kończy się emocjonującą sceną, w której Godzilla mknie, by zmierzyć się z King Gidorah.

Nowy zwiastun "Godzilla: King of the Monsters" to nie tylko kajiu i ich walki, ale również próba powstrzymania stworów przez przedstawicieli państw świata oraz organizację Monarch. Grupa porywa doktor Emmę Russell (Vera Farminga) i jej córkę Madison (Millie Bobby Brown), by porozumieć się z tytanami. Russel jest uznaną paleobiolożką, a Madison wydaje się mieć metafizyczne połączenie z Mothrą.

"Godzilla: King of the Monsters" - kiedy premiera?

Jak zakończy się ten pojedynek? Przekonamy się za kilka miesięcy. Światowa premiera filmu "Godzilla: King of the Monsters" odbędzie się 31 maja 2019 roku. Na razie nie wiadomo, kiedy produkcja trafi do polskich kin, ale prawdopodobnie będzie to miało miejsce w czerwcu tego samego roku.

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Zwiastuny Godzilla Godzilla: King of Monsters