Zobacz potwory, z którymi zmierzy się Godzilla w "Godzilla: King of the Monsters"

Sergiusz Kurczuk
11.12.2018 09:56
Zobacz potwory, z którymi zmierzy się Godzilla w "Godzilla: King of the Monsters" Fot. kadr z filmu Godzilla: King of the Monsters

Studio Legendary zaprezentowało nowy zwiastun filmu "Godzilla: King of the Monsters". W trailerze pokazano, jak wyglądają potwory, pojawiające się w produkcji.

Fani kajiu czekają na film "Godzilla: King of the Monsters" z wielką niecierpliwością. Amerykanie po raz pierwszy w historii mają szansę na stworzenie przyzwoitej produkcji o Godzilli, w której występują najważniejsze potwory z japońskich oryginałów. W sieci pojawił się drugi zwiastun, prezentujący każdego z tytanów w akcji. Jak prezentują się ogromne monstra?

"Godzilla: King of the Monsters" - drugi zwiastun filmu

Film w reżyserii Michaela Dougherty'ego jest bezpośrednim sequelem "Godzilli" z 2014 roku i jednocześnie spin-offem produkcji "Kong: Wyspa Czaszki" z 2017 roku. Tym razem tytułowy potwór będzie musiał obronić Ziemię przed atakiem hordy wrogich gigantów. Godzilla nie będzie jednak walczyć sama. Pomogą jej w tym stwory przyjacielsko nastawione do ludzkości. Jak zapowiada się walka o przyszłość planety?

Jak widać, twórcy postanowili zaprezentować w pełnej krasie najważniejszych przeciwników i przyjaciół Godzilli. Po stronie wielkiego jaszczura stanie olbrzymia ćma o imieniu Mothra. Przeciwnikami będą natomiast ognisty pterodaktyl Rodan oraz najpotężniejszy z gigantów - King Gidorah. W nowym zwiastunie widzimy niszczycielską moc obu potworów. Trailer kończy się emocjonującą sceną, w której Godzilla mknie, by zmierzyć się z King Gidorah.

Nowy zwiastun "Godzilla: King of the Monsters" to nie tylko kajiu i ich walki, ale również próba powstrzymania stworów przez przedstawicieli państw świata oraz organizację Monarch. Grupa porywa doktor Emmę Russell (Vera Farminga) i jej córkę Madison (Millie Bobby Brown), by porozumieć się z tytanami. Russel jest uznaną paleobiolożką, a Madison wydaje się mieć metafizyczne połączenie z Mothrą.

"Godzilla: King of the Monsters" - kiedy premiera?

Jak zakończy się ten pojedynek? Przekonamy się za kilka miesięcy. Światowa premiera filmu "Godzilla: King of the Monsters" odbędzie się 31 maja 2019 roku. Na razie nie wiadomo, kiedy produkcja trafi do polskich kin, ale prawdopodobnie będzie to miało miejsce w czerwcu tego samego roku.

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.