24.11.2017 10:21

Zobacz reakcję Chewiego na Porga w nowej zajawce filmu „Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi”

W sieci pojawił się nowy teaser VIII epizodu „Star Wars”. Widzimy w nim kilka nowych fragmentów nadchodzącego filmu, między innymi scenę, w której głównymi bohaterami są Chewbacca i przedstawiciel stworzeń znanych jako Porgi. 

Zobacz reakcję Chewiego na Porga w nowej zajawce filmu „Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi”
foto: kadr z filmu Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi

Do premiery kolejnej cześć kosmicznej sagi zostało już niewiele czasu. Lucasfilm robi wszystko, by zwiększyć i tak bardzo wysoki popyt na serię „Star Wars”. Twórcy chcą jednocześnie zachować szczegóły fabularne w tajemnicy, jednak nie przeszkadza im to raczyć widzów kolejnymi zajawkami. Z tego powodu pojawił się nowy teaser, w którym widzimy niepublikowane wcześniej fragmenty filmu. Nie spodziewajcie się fajerwerków. Wideo trwa tylko 15 sekund i zawiera również wcześniej widziane sceny. Jednak pewien moment szczególnie przypadł fanom „Gwiezdnych Wojen” do gustu.

Mowa o końcowym fragmencie, w którym pojawia się Chewbacca i Porg. Oczywiście w poprzednich zapowiedziach już widzieliśmy ten moment, ale tym razem pojawia się jego dłuższa wersja. Porg z przerażeniem patrzy na coś, co zbliża się w kierunku Sokoła Millenium. Zdenerwowany Wookie zirytowany zachowaniem pociesznego zwierzątka, strąca je z deski rozdzielczej maszyny, żeby sięgnąć do komputera. Fragment nadal nie zdradza, czemu Porg jest wystraszony, ani kto siedzi na fotelu pilota. 

Porg należy do jednego z wielu z nowych stworzeń, które pojawią się w nadchodzącym filmie. Oprócz uroczego zwierzaka zobaczymy między innymi przypominające konie fathiery oraz kryształowe lisy z planety Crait znane jako Vuplteksy. Lucasfilm stworzył Porgi nie bez powodu. Pluszowa wersja stworka z pewnością stanie na półce niejednego młodego fana „Gwiezdnych Wojen”. Premiera filmu już 14 grudnia 2017 roku.

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Star Wars Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi