Zobacz usuniętą scenę z filmu „Avengers: Infinity War”

Sergiusz Kurczuk
30.07.2018 11:26
Zobacz usuniętą scenę z filmu „Avengers: Infinity War” Fot. kadr z filmu Avengers: Infinity War

Do sieci trafiła jedna z usuniętych scen z filmu „Avengers: Infinity War”. Widzimy w niej kłótnię Strażników Galaktyki. 

3. część kinowych przygód Avengers to film, który przejdzie do historii kinematografii. Nie tylko z powodu jednego z największych crossoverów w historii, zaskakującego zakończenia, czy wybicia wielu głównych bohaterów przez głównego złoczyńcę, ale również z powodu wyników finansowych. Produkcja Marvel Studios dość szybko stała się jednym z najlepiej zarabiających filmów na świecie. W lipcu 2018 roku odbyła się światowa premiera domowej edycji „Avengers: Infinity War”. Wśród dodatków oczywiście nie zabrakło usuniętych scen. Jedna z nich trafiła do internetu. 

„Avengers: Infinity War” - usunięta scena ze Strażnikami Galaktyki

Fani filmu być może zastanawiali się, skąd Quill, Drax i Mantis wiedzieli, gdzie szukać Nebuli, Iron Mana, Spider-Mana i Doktora Strange'a. Okazuje się, że w scenariuszu była scena wyjaśniająca przybycie części Strażników Galaktyki na planetę Tytan. Reżyserzy zdecydowali się jednak ją usunąć. Jak Quill dowiedział się, dokąd się udać. 

Scena dzieje się po porwaniu Gamory przez Thanosa. Zrozpaczony Quill kłóci się z Draxem o odtwarzacz muzyczny, nie zwracając uwagi, że od 5 godzin, ktoś próbuje się porozumieć ze statkiem Strażników. W końcu Mantis zwraca uwagę na urocze zielone światełko, które okazuje się być sygnałem kosmicznej automatycznej sekretarki. Nebula wysłała Quillowi namiar na dawną ojczyznę Thanosa, by Strażnicy udali się tam na pojedynek z Szalonym Tytanem. Protagoniści nie zdają jednak sprawy, że Thanos uśmiercił już swoją adoptowaną córkę, by zdobyć Kamień Duszy

„Avengers: Infinity War” - dodatki na Blu-ray i DVD

To oczywiście niejedyna usunięta scena z „Avengers: Infinity War”. Wśród dodatków z wersji Blu-Ray/DVD pojawiły się jeszcze co najmniej 4 nieużyte w filmie fragmenty, które były obecne w scenariuszu. Oprócz tego pojawia się sporo nagrań zza kulis oraz półgodzinna rozmowa z twórcami filmu. Domowa edycja „Avengers: Infinity War” w Polsce będzie dostępna w sklepach od 5 września 2018 roku. Wojna na śmierć i życie z Thanosem zakończy się w „Avengers 4”. Film braci Rosso zadebiutuje na dużym ekranie w maju 2019 roku. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.