Zobacz wpadki oraz usunięte sceny z filmu „Deadpool”

Kamil Dachnij
29.05.2017 11:48
Zobacz wpadki oraz usunięte sceny z filmu „Deadpool” Fot. kadr z filmu

W oczekiwaniu na sequel do „Deadpoola”, w sieci możemy odnaleźć montaż wpadek i usuniętych wulgarnych scen z pierwszej części. 

„Deadpool” był jednym z największych hitów 2016 roku. Jego sukces był tym bardziej zadziwiający, gdy weźmiemy pod uwagę kategorię wiekową R. Co więcej, to właśnie dzięki filmowi z Ryanem Reynoldsem w roli głównej możliwe było powstanie „Logana”, który także omijał pułapki PG-13. Historie o superbohaterach komiksowych bardziej zorientowane na widza dorosłego zostały pociągnięte dalej w serialu „Legion”, a w nadchodzącym spin-offie X-Menów, „The New Mutants”, będziemy mieli do czynienia z pierwszym horrorem w uniwersum mutantów. „Deadpool 2” zapewne nie spuści z tonu i także będzie ostrzejszą propozycją.

Zanim jednak nastąpi 2018 rok, fani postaci Wade’a Wilsona mogą umilić sobie czas za pomocą wideo zbierającego wpadki oraz usunięte sceny z pierwszej części „Deadpoola”. Zobaczcie:

Wideo zawiera ponad sześć minut materiału, gdzie Ryan Reynolds oraz inni aktorzy wygłupiają się na planie. Oprócz głównej gwiazdy, możemy dostrzec m.in. Morenę Baccarin (Vanessa), TJ Millera (Weasel), Ginę Carano (Angel Dust) oraz Briannę Hildebrand (Negasonic Teenage Warhead). Zobaczymy nieudane akcje kaskaderskie, intymne sceny między Reynoldsem i Baccarin, a także momenty, gdy aktorzy próbują improwizować swoje kwestie. Deadpool mówiący głosem Arnolda Schwarzeneggera i nawiązujący do filmu Eddiego Murphy’ego z lat 80., Weasel wymyślający obelgi, by jak najlepiej opisać spaloną twarz Wade’a Wilsona – to najlepsze chwile, jakie odnajdziemy w wideo.

Zdjęcia do sequela „Deadpoola”, który wyreżyseruje David Leitch (John Wick), mają rozpocząć się pod koniec wiosny 2017 roku. Pomijając powracającą obsadę – Colossusa (głos Stefana Kapicica), Negasonic Teenage Warhead i Vanessę - w filmie spotkamy po raz pierwszy mutanta Cable'a, którego zagra Josh Brolin oraz Domino, którą zagra Zazie Beetz, znana z serialu „Atlanta”. Twórca wspomnianego serialu, czyli Donald Glover, przygotuje z kolei serial animowany o „Deadpoolu”. Trudno o lepszy czas dla fanów zabawnego najemnika.

 

Kamil Dachnij Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.