Zobacz zapowiedź nowego hiszpańskiego thrillera Netfliksa. O czym jest "Paramedic"?

15.09.2020 12:21
Zobacz zapowiedź nowego hiszpańskiego thrillera Netfliksa. O czym jest "Paramedic"? Fot. materialy promocyjne/Netflix

"Paramedic" to nowa oryginalna produkcja platformy Netflix. Hiszpański thriller opowiada o mężczyźnie, który wpada w obsesję na punkcie kobiety. Jest w stanie posunąć się do wszystkiego.

Wielkimi krokami nadchodzi Halloween, a co za tym idzie, szykuje się wysyp horrorów i thrillerów. Należy do nich najnowsza hiszpańskojęzyczna produkcja oryginalna Netfliksa pod tytułem "Paramedic". O czym jest ten budzący grozę film?

"Paramedic" - zwiastun thrillera Netfliksa

Miłośnicy europejskiego kina, doskonale zdają sobie sprawę, że Hiszpanie są mistrzami w budowaniu niepokojącego klimatu. Atmosfera dziwaczności towarzyszy nawet w przypadku komedii, które bardzo często wyróżniają się na tle podobnych produkcji z innych krajów. Nie inaczej jest w przypadku filmu "Paramedic".

Przeczytaj także

Premiera filmu coraz bliżej, więc warto zobaczyć zwiastun produkcji, która zapowiada się naprawdę ciekawie. Głównym bohaterem jest mężczyzna, który ulega poważnemu wypadkowi. W jego wyniku traci władzę w nogach i popada w depresję. Swój gniew zamierza przelać na kobietę, która porzuciła go w chwili, gdy jej najbardziej potrzebował. Nie trzeba chyba tłumaczyć, że psychopatyczna natura Angela, szybko daje o sobie znać i prowadzi do dramatycznych skutków.

Reżyserem "Paramedic" jest Carles Torras. Za scenariusz odpowiadają David Desola i Hèctor Hernández Vicens. W rolach głównych wystąpili Mario Casas, Déborah François, Guillermo Pfening, Celso Bugallo, Pol Monen, Raúl Jiménez and María Rodríguez.

Przeczytaj także

"Paramedic" - kiedy premiera na Netflix?

Przerażającą historię Angela i jego ofiary będzie można obejrzeć już od 16 września 2020 roku na platformie Netflix. 

Przeczytaj także

Zobacz też: "Vis a vis: El oasis" - gwiazdy "Domu z papieru" w zwiastunie nowego hiszpańskiego serialu

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.