15.03.2018 12:01

Zobacz zwiastun „Iniemamocnych 2” z polskim dubbingiem

Teraz będziecie mogli się przekonać, jak brzmią znani i lubiani superbohaterowie z polskim dubbingiem.

Iniemamocni 2
foto: kadr z wideo

W lutym 2018 roku Pixar zaczął odkrywać kolejne karty i dzięki nowym plakatom dowiedzieliśmy się, że do produkcji powróci uwielbiana przez fanów Edna Mode - stylistka superbohaterów.

Dzień przed premierą nowego zwiastuna pojawił się opis fabuły. Natomiast w Walentynki 2018 podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pjongczangu udostępniony został trailer, w którym zobaczyliśmy, że to Helen zajmie się byciem superbohaterką. Jej mąż Bob zajmie się wychowaniem trójki pociech, co wcale nie jest takie proste.

Polski zwiastun filmu „Iniemamocni 2”

W nadchodzącej produkcji zobaczymy również walkę bohaterów z Człowiekiem Szpadlem. Tymczasem możemy obejrzeć polski zwiastun „Iniemamocnych 2”. Sprawdźcie, czy taki dubbing dobrze się prezentuje:

Wychowywanie dzieci to trudne i odpowiedzialne zadanie, tym bardziej, że najmłodszy z rodziny, Jack-Jack zaczyna odkrywać swoje supermoce. Dziecko niestety jeszcze do końca nie potrafi je jeszcze kontrolować, co powoduje serię niefortunnych zdarzeń, a Bobowi momentami kończy się po prostu cierpliwość.

„Iniemamocni 2” - data premiery

„Iniemamocni 2” pojawią się w polskich kinach 13 lipca 2018 roku. Jak na razie zapowiada się ciekawe kino nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych fanów pierwszej części filmu o superbohaterach.

Aleksandra Degórska
Tagi: Zwiastuny Iniemamocni 2