Jak dwie krople wody. Zobaczcie Kristen Stewart w roli Lady Diany w zwiastunie "Spencer"

24.09.2021 12:12
Jak dwie krople wody. Zobaczcie Kristen Stewart w roli Lady Diany w zwiastunie "Spencer" Fot. Neon and Topic Studios/Ferrari Press/East News

Już na początku listopada 2021 roku zadebiutuje film "Spencer" z Kristen Stewart w roli głównej. Aktorka wygląda wręcz tak samo, jak Lady Diana. Zobaczcie zwiastun dramy o rodzinie królewskiej.

Kristen Stewart zachwyca jako Lady Diana w zwiastunie Spencer

''Spencer'' to najnowsza produkcja o księżnej Dianie, nazywanej ''królową ludzkich serc''. Oto pierwszy zwiastun ukazujący Kristen Stewart w roli Diany.  Zachodni dziennikarze, którzy już widzieli produkcję twierdzą, że film ma szanse na Oscara. Będziemy musieli jeszcze poczekać na premierę "Spencer", ale nowy materiał wideo powinien was nakręcić na ten film.

Polecamy

Film o Dianie Spencer pokaże krótki, ale istotny moment w jej życiu. Akcja obejmie 3 dni świąt Bożego Narodzenia, które na początku lat 90. rodzina spędzała w Sandringham Estate. To wówczas Księżna Walii postanowiła definitywnie zakończyć związek z Karolem.

Zobaczcie zwiastun "Spencer" poniżej:

Polecamy

W rolę księcia Karola wcielił się Jack Farthing. Reżyserem filmu jest Pablo Larrain, a za scenariusz odpowiada Steven Knight. Produkcja miała swoją premierę na 78. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji, który odbył się 1-11 września 2021 roku. 

Entertainment Tonight podaje, że film "Spencer" ma zadebiutować w amerykańskich kinach 5 listopada 2021 roku. Niestety nie znamy daty premiery w Polsce.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.