Zobaczcie deepfake z Beatlesami w roli głównych bohaterów "Władcy Pierścieni"

08.01.2020 12:58
Zobaczcie deepfake z Beatlesami w roli głównych bohaterów "Władcy Pierścieni" Fot. kadr z wideo/youtube.com

A co by było, gdyby Stanley Kubrick, The Beatles i J.R.R. Tolkien dogadali się pod koniec lat 60. i stworzyli filmową adaptację "Władcy Pierścieni"? 

Tego nigdy się nie dowiemy, ale Inventor Headquarters postanowiło przygotować wersję, w której główni bohaterowie "Władcy Pierścieni" Petera Jacksona są zastąpieni przez Chłopców z Liverpoolu. Efekt jest dziełem szatana, a panów trudno jest poznać (oprócz Johna Lennona). Jednak chyba udało nam się ich zidentyfikować - w Gandalfa wcielił się George Harrison, w Sama i Frodo kolejno Ringo Starr i Paul McCartney, a Golluma zagrał... Lennon. 

The Beatles we Władcy Pierścieni? 

Szkoda, że projekt Kubricka i Beatlesów nie doszedł do skutku, bo mogłaby to być naprawdę ciekawa seria filmów, ale może to i lepiej. W końcu nie wiadomo, czy Warner Bros. stworzyłby wówczas świetną trylogię Jacksona z Elijah Woodem, Ianem McKellenem i Viggo Mortensenem w rolach głównych.

Przeczytaj także

Na razie możecie zobaczyć pokręcony deepfake z Beatlesami w roli głównych bohaterów "Władcy Pierścieni":

Cóż, "Władca Pierścieni" Petera Jacksona zdobył łącznie 17 Oscarów za wszystkie części (w tym rekordowe 11 dla "Powrotu króla"), a trylogia zarobiła łącznie około 3 miliardów dolarów na całym świecie. Fani pierwowzoru nie powinni więc żałować, że nie powstała wersja z Beatlesami w rolach głównych. 

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.