02.10.2019 10:27

Zobaczcie, jak Joaquin Phoenix wyklina załogę filmową w zakulisowym wideo z "Jokera"

Bycie aktorem potrafi być bardzo stresujące, zwłaszcza, gdy pracuje się przy wielkich blockbusterach. Na planie znajdują się wówczas setki ludzi, a każda osoba obserwuje wszystko, co robisz. Nerwy mogą wówczas puścić i wtedy kończy się sytuacją, którą podzielili się twórcy "Jokera".

Joker
foto: Joaquin Phoenix on Playing Joker + Exclusive Outtake/youtube.com

Joaquin Phoenix wystąpił 1 października w programie Jimmy'ego Kimmela, gdzie porozmawiał o nadchodzącym filmie "Joker". Sam wywiad nie był zbyt intrygujący, ale Phoenix był niewątpliwie zaskoczony, kiedy na ekranach pojawiło się zakulisowe nagranie z planu. Aktor w kilku niemiłych słowach zaczął narzekać na operatora o imieniu Larry, który zaczął przezywać Phoenixa "Cher".

Joaquin Phoenix wyklina operatora w zakulisowym wideo z Jokera

Phoenix nie był zbyt zadowolony z całej zaistniałej sytuacji i w trakcie kręcenia sceny (w niemalże pełnym make-upie), podzielił się swoim zdenerwowaniem z rzekomym Larry'm:

"

Ciągłe szepty, po prostu zamknij k*rwa pysk, stary. Staram się znaleźć coś prawdziwego. K*rwa, stary. Przepraszam, k*rwa. To nie jest w sumie nic poważnego. Ale trochę jest poważnego. Wiem, że to ty zacząłeś tą cała je*aną sprawę z Cher, Larry. Naśmiewacie się k*rwa ze mnie. Jakbym był je*aną divą. To nawet nie jest negatywne! Cher, naprawdę? Piosenkarka, aktorka, tancerka, ikona mocy - jakim cudem to ma być negatywne? Ja pier*olę. Nie mogę tak dalej, stary. "

kadr z filmu Joker
kadr z filmu Joker
Przeczytaj także "Joker": Robert De Niro skomentował kontrowersje wokół filmu

Phoenix niewątpliwie wyglądał na zawstydzonego całym zajściem i przyznał Kimmelowi, że cała sytuacja miała być prywatna, a także dodał trochę kontekstu do wspomnianego incydentu:

"

Czasami proces tworzenia filmu jest bardzo intensywny. Dużo ludzi na małej przestrzeni, każdy szuka czegoś, co sprawi, że film będzie jak najlepszy. Możesz więc być lekko zestresowany, a powyższe wideo miało być prywatne. Ale to nie jest wina Larry'ego, to moja wina.  "

Całą rozmowę Phoenixa z Jimmy'm Kimmelem zobaczycie poniżej:

"Joker" zadebiutuje w kinach 4 października 2019 roku. W filmie oprócz Phoenixa zobaczymy również Roberta De Niro, Zazie Beetz, Briana Tyree-Henry'ego i Frances Conroy. 

Zobacz także: Soundtrack z filmu "Joker" już na Spotify. Jakie piosenki są na playliście?

Tagi: News Joker Joaquin Phoenix