Daisy Ridley zagra Batgirl? Zobaczcie, jak gwiazda "Star Wars" wyglądałaby jako bohaterka DC

04.07.2019 13:40
Daisy Ridley zagra Batgirl? Zobaczcie, jak gwiazda "Star Wars" wyglądałaby jako bohaterka DC Fot. Lucasfilm/Disney/Ferrari Press/East News

Gwiazda nowej trylogii "Gwiezdnych wojen" Daisy Ridley odłoży miecz świetlny na rzecz batarangów i peleryny? Wiemy, że brytyjska aktorka na pewno nie wystąpi w żadnym spin-offie sagi. A teraz możemy zobaczyć, jak mogłaby się prezentować w roli Barbary Gordon.

O filmie z Batgirl w roli głównej słyszeliśmy już w 2017 roku, gdy DC zatrudniło do pracy Jossa Whedona (reżyser i scenarzysta m.in. "Avengers"). Artysta miał przygotować nowy film dla Warner Bros. i Detective Comics, ale słuch o produkcji zaginął i na razie projekt pozostaje w zawieszeniu. Fani nie przestali jednak o nim myśleć i obecnie zastanawiają się, kto w ogóle mógłby pojawić się w produkcji DC.

Daisy Ridley jako Batgirl? Zobaczcie fanowską przeróbkę

Wiemy, że aktorka wcielająca się w Barbarę Gordon musiałaby być dość młoda - w końcu Batgirl jest znacznie młodsza od Bruce'a Wayne'a, z którym współpracuje. Artysta działający pod pseudonimem Mizuri przygotował swoją własną wersję postaci. Kogo wybrał do roli pomocnicy Batmana? Daisy Ridley, czyli Rey z sagi "Star Wars". Zobaczcie, jak młoda brytyjska aktorka wyglądałaby jako Batgirl:

Przeczytaj także

Nie jest to jedyny fanowski pomysł, który podrzucił Mizuri - kilka dni po opublikowaniu pracy przedstawiającej Ridley w roli Batgirl, artysta udostępnił dzieło pokazujące Elle Fanning jako Supergirl. Oto efekt jego prac:

Na razie nie mamy oficjalnych informacji dotyczących "Batgirl". Wiemy natomiast, że "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" zadebiutuje w kinach już w grudniu 2019 roku.

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.