Zobaczcie nowy, nigdy dotąd nie publikowany, materiał z "Pogromców duchów" [WIDEO]

12.08.2020 11:16
Zobaczcie nowy, nigdy dotąd nie publikowany, materiał z "Pogromców duchów" [WIDEO] Fot. COLUMBIA PICTURES / AlbumEAST NEWS

Tęsknicie za ekipą Pogromców duchów? Zobaczcie nowe zakulisowe wideo z ich udziałem.

"Pogromcy duchów" (ang. "Ghostbusters") to prawdziwy komediowy fenomen. Mimo, że przygody tytułowej drużyny zadebiutowały w 1984 roku, film Ivana Reitmana wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością i jest nieodzownym elementem każdego święta Halloween (a już zwłaszcza ikoniczny motyw muzyczny). W sieci ukazał się właśnie niepublikowany dotąd materiał zza kulis filmu.

"Ghostbusters" - nowy materiał z filmu

Na najnowszym wideo widzimy sekwencję ostatecznego starcia głównych bohaterów z Zuulem. Tym razem jednak bez nałożonych efektów specjalnych. Przyznajemy, że wygląda to dość... osobliwie. 

Film już wkrótce doczeka się kolejnej odsłony. "Ghostbusters: Afterlife" to opowieść o młodzikach, którzy natrafiają na nadprzyrodzone siły i zmuszeni są wezwać na pomoc słynną ekipę. W rolach głównych wystąpili Mckenna Grace ("Annabelle wraca do domu", "Nawiedzony dom na wzgórzu"), Finn Wolfhard ("Stranger Things") oraz Carrie Coon ("Fargo").Powrócą również znajome twarze: Sigourney Weaver, Bill Murray, Annie Potts, Dan Aykroyd i Ernie Hudson.

Premiera filmu zaplanowana została na 5 marca 2021 roku (po przesunięciu z powodu pandemii koronawirusa).

Natalia Nowecka
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.