Zobaczcie nowy, prześliczny zwiastun filmu Disneya "Raya i ostatni smok"

27.01.2021 13:18
Zobaczcie nowy, prześliczny zwiastun filmu Disneya "Raya i ostatni smok" Fot. materiały prasowe/Disney

Disney właśnie podzielił się nowym zwiastunem swojej nadchodzącej bajki "Raya i ostatni smok". Opowieść inspirowana mitami z południowo-wschodniej Azji zapowiada się przepięknie.

Raya i Ostatni smok - zobaczcie zwiastun nowego filmu Disneya

Film był wielokrotnie przekładany, ale wygląda na to, że teraz obejdzie się już bez opóźnień. Fabuła "Rai i ostatniego smoka" opowie o losach tytułowej bohaterki (w tej roli Kelly Marie Tran znana z m.in. "Gwiezdnych wojen"), która wyrusza w podróż by odnaleźć legendarnego smoka i w ten sposób przywrócić spokój w Kumandarze, jednocząc podzielone klany. 

Polecamy

Nowy zwiastun zapowiada nam emocjonalną i piękną przygodę dla całej rodziny, osadzoną w egzotycznym świecie Kumandara: 

Polecamy

W filmie oprócz Tran pojawi się również m.in. Awkwafina, która udzieli głosu Sisu, legendarnej smoczycy poszukiwanej przez Rayę. Jak czytamy w rozmowie z Comicbook.com:

Definitywnie czuję więź z Sisu. Jest optymistyczna, pełna nadziei i nawet wiary w siebie - co zaskakuje ją samą. Uwielbiam ją, bo nie jest perfekcyjna i moim zdaniem to dobra lekcja dla wszystkich: nie musimy być perfekcyjni. 

Film powstał w niecodziennych warunkach - filmowcy pracowali bowiem z domów. Według producentów, "Raya i ostatni smok" to efekt pracy w 400 domach, a nie w jednym studiu. Cóż, wyniki tej zdalnej pracy będziemy mogli podziwiać sami już 9 kwietnia 2021 roku, kiedy produkcja wejdzie do polskich kin.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.