04.01.2019 11:32

Zobaczcie początek filmu "Underdog", opowiadającego "prawdziwą historię zawodnika MMA"

W związku z ogromnym zainteresowaniem uruchomiona została przedsprzedaż biletów. Obejrzycie też pierwszą scenę filmu, która pokazuje świat walk MMA widziany oczami zawodnika.

Underdog
foto: materiały prasowe

Wszyscy zainteresowani zobaczeniem produkcji o MMA już od 4 stycznia 2019 roku mogą kupić bilety na film "Underdog" w jednej z czterech głównych sieci kinowych w Polsce: Helios, Multikino, Cinema City i Cinema 3D. Jednocześnie, twórcy postanowili zaostrzyć apetyt fanów czekających na film i udostępnili na Youtubie jego fragment, a konkretnie sam początek, w którym Borys "Kosa" Kosiński (w tej roli Eryk Lubos) wychodzi na ring.

Według zapowiedzi twórców: "Jeszcze nigdy widzowie nie byli tak blisko tego, co się dzieje na ringu". Oto pierwsza scena "Underdoga":

Underdog - pierwsza scena z filmu o MMA

"Underdog" to historia upadku i powrotu na szczyt zawodnika MMA. A także pełna realistycznych scen akcji opowieść o słabościach i sile człowieka. Zwątpieniu, które pokonuje rodząca się miłość. O walce z przeciwnościami losu i podnoszeniu się po upadku. Borys "Kosa" Kosiński (Eryk Lubos) jest u szczytu formy. W walce życia ze swoim największym rywalem Denim Takaevem (Mamed Khalidov) popełnia błąd, który przekreśla jego karierę. Traci wszystko. To wydarzenie rozpoczyna serię upadków i wzlotów, a przede wszystkim zmusza go do tytanicznego wysiłku w walce o szacunek i miłość.

Na temat filmu wypowiedział się Mamed Khalidov, który niedawno zakończył swoją długą i wypełnioną osiągnięciami karierę w sportach walki. Debiutujący aktor przyznał, że twórcom zależało na pokazaniu realiów środowiska MMA:

"

Wszystko w tym scenariuszu było dopracowane w najmniejszym szczególe, żeby pokazać prawdziwy świat MMA, taki, jaki jest naprawdę. Pokazane są zarówno treningi i życie na ringu, jak i świat poza nim. Tak to właśnie wygląda, że raz możesz być na fali, a później na dnie. Ważne, żeby po tym upadku się podnieść. "

Kiedy premiera Underdoga?

W filmie oprócz Eryka Lubosa i Mameda Khalidova pojawi się gwiazdorska obsada: Aleksandra Popławska, Tomasz Włosok, Janusz Chabior, Jarosław Boberek, Emma Giegżno i Mariusz Drężek. Premiera "Underdoga" odbędzie się 11 stycznia 2019 roku.

Kamil Kacperski
Tagi: News Eryk Lubos Underdog