Do kogo zadzwonicie? Do Pogromców duchów! Zobaczcie teaser "Ghostbusters 3"

Kamil Kacperski
17.01.2019 11:54
Do kogo zadzwonicie? Do Pogromców duchów! Zobaczcie teaser "Ghostbusters 3" Fot. kadr z wideo

Film Jasona Reitmana, mimo bycia oficjalnie zapowiedzianym w połowie stycznia 2019 roku, już otrzymał pierwszy teaser. Zobaczcie zapowiedź wideo nowej produkcji o Pogromcach duchów.

We wtorek 15 stycznia 2019 roku portal Entertainment Weekly poinformował, iż oficjalnie powstaje film "Ghostbusters 3", czyli długo wyczekiwana kontynuacja przygód oryginalnego zespołu tytułowych Pogromców duchów. Według pierwszych zapowiedzi, do obsady powrócą niezapomniani aktorzy z Billem Murrayem, Danem Aykroydem i Sigourney Weaver na czele. Sequel serii jeszcze w 2018 roku zapowiadał wspomniany Aykroyd, który głosił wówczas, że już trwają prace nad scenariuszem, a ten ma być zaś "po prostu dobry".

Informację potwierdzono, a sami twórcy zaledwie kilka godzin po ogłoszeniu wiadomości postanowili pokazać fanom pierwszy teaser nadchodzącej produkcji. W sieci pojawiło się krótkie wideo zapowiadające powrót klasycznego samochodu kombi, którego do podróżowania po mieście używali Pogromcy duchów. Zobaczcie materiał promujący "Ghostbusters 3":

Pogromcy duchów 3 na pierwszym teaserze

Materiał nie zdradza oczywiście żadnych szczegółów dotyczących fabuły - w końcu jeszcze nie ruszyły nawet zdjęcia do produkcji. Jeśli jednak "Ghostbusters 3" zostaną utrzymani w podobnym przerysowanym tonie, co powyższy teaser, to możemy się spodziewać ciepłego przyjęcia filmu przez widzów i krytyków. Na pewno lepszego, niż reboot serii z 2016 roku, w którym oryginalnych Pogromców zastąpiła grupa kobiet z Melissą McCarthy i Leslie Jones w rolach głównych. 

Na razie nie wiemy zbyt dużo o powstającym sequelu "Pogromców duchów". Na temat projektu wypowiedział się reżyser filmu, Jason Reitman, który jest synem twórcy oryginału, czyli Ivana Reitmana:

Zawsze myślałem o sobie jako o fanie "Pogromców duchów". Kiedy miałem 6 lat, zwiedziłem plan filmowy. Chciałem zrobić ten film dla wszystkich innych fanów. To będzie nowy rozdział w oryginalnej serii. To nie jest reboot. To co wydarzyło się w latach 80., wydarzyło się w latach 80. a ten film będzie osadzony w czasach współczesnych. 

Kiedy premiera Ghostbusters 3?

Materiał potwierdza również, że film trafi do kin latem 2020 roku. Wtedy też zobaczymy, czy Jason Reitman przygotuje kontynuację godną oryginalnych "Pogromców duchów". 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.