24.09.2019 15:30

"Uncut Gems " ma pierwszy trailer. Czy to film, za który Adam Sandler zdobędzie Oscara?

Od kilku tygodni o "Uncut Gems" jest bardzo głośno. Po zachwytach dziennikarzy nad nowym filmem A24 mamy w końcu pierwszy zwiastun.

uncut gems
foto: materiały prasowe a24

"Uncut Gems" to pierwszy od dwóch lat film braci Safdie. Autorzy genialnego "Good time" i "Bóg Wie Co" tym razem zaprosili do współpracy Adam Sandlera, który zagrał u nich podobno rolę życia. W filmie wyprodukowanym przez A24 Sandler wciela się w Howarda Rarneta - charyzmatycznego, ale dosyć "śliskiego" sprzedawcę biżuterii. Sprawdźcie pierwszy trailer promujący film poniżej.

Adam Sandler
Adam Sandler
Przeczytaj także Adam Sandler z nominacją do Oscara? W sieci pojawiają się takie głosy

Uncut Gems - o czym jest ten film

Howard jest zdeterminowany, aby udowodnić, że jest mistrzem w swoim fachu, jednak marzy mu się wejście na wyższy poziom. Ubóstwia swoich klientów, wśród których prym wiodą słynni sportowcy. Sprzedając im swoje wyroby, czuje się częścią świata sławy i pieniędzy. Aby dostać do superligi gwiazd, musi współpracować jednak ze swoim pośrednikiem Demanym (LaKeith Stanfielda). Najnowszy plan Howarda na zdobycie bogactwa to sprzedaż kamienia wysadzanego brylantami, który ma trafić do niego z Etiopii ukryty w tuszy rybnej.

Jak wyjaśniają przedstawiciele A24:

"

Jeśli jest w stanie nawigować między żoną, dziewczyną, swoimi dłużnikami i nieugaszonym pragnieniem bycia blisko sukcesu, może mieć szansę na zwycięstwo. "

Najbardziej wyczekiwany film od A24 to:

Według amerykańskich mediów bracia Safdie po raz kolejny potwierdzili, że jak mało kto umieją tworzyć filmy wbijające w fotel. W "Uncut Gems" znajdziemy klasyczny naturalistyczny klimat Nowego Jorku, z którego znani są twórcy filmu. Oprócz (podobno) genialnej roli Sandlera, w filmie zobaczymy również gwiazdy wcielające się w samych siebie. Wśród nich pojawi się m.in. Kevin Garnett czy The Weeknd.

Premiera filmu zapowiedziana jest na 13 grudnia. Nie wiemy niestety, kiedy i czy w ogóle film pojawi się w naszych kinach.

Zobacz także:  Christian Bale o Robercie Pattinsonie: "To dobry wybór na Batmana"

Tagi: News