20.03.2018 15:03

Zobaczcie zwiastun „Avengers: Infinity War” w wersji animowanej

Twórcy z kanału Darth Blender zaprezentowali swoją własną wersję zwiastuna „Avengers: Infinity War”, zamieniając film braci Russo na fragmenty bajek Marvela. Sprawdźcie efekty ich pracy.

Avengers w Avengers Assemble!
foto: kadr z filmu

W zwiastunie słyszymy ścieżkę audio pochodzącą z oryginalnego zwiastuna nowego filmu MCU, natomiast strona wizualna zawiera ujęcia z takich produkcji Marvela jak „Avengers Assemble”, „The Avengers: Earth's Mightiest Heroes”, „Ultimate Spider-Man”, „Guardians of the Galaxy” i „Wolverine and the X-Men”.

Tak prezentuje się wersja Avengerów dla tych, którzy wolą, aby ich superbohaterowie byli bardziej komiksowi:

Avengers w wersji budżetowej

Aiman Sany opublikował na Twitterze 1. zwiastun „Avengers: Infinity War” w wersji budżetowej. Trzeba przyznać, że wykonana praca robi spore wrażenie. Sam filmik zdobył 3 miliony wyświetleń w 3 dni po jego publikacji. Czapki z głów dla Sany i jego znajomych:

Wideo Aimana Sany zdobyło poklask nie tylko fanów, ale również reżyserów związanych z MCU. Na swoim oficjalnym koncie na Twitterze, bracia Russo, czyli twórcy dwóch poprzednich części „Kapitana Ameryki”, jak i „Avengers: Infinity War”, pogratulowali Aimanowi i spółce, a także zapytali się, czy byliby zainteresowani nakręceniem „Avengers 5”.

"

Aiman. Ty i twoja ekipa to geniusze. Nie chcielibyście może wyreżyserować „Avengers 5”? "

„Avengers: Infinity War” - początek końca MCU?

„Avengers: Infinity War” będzie najdłuższym filmem MCU. Seans będzie trwał równe 150 minut. Jest to największe przedsięwzięcie nie tylko wśród filmów Marvela, ale i w całej historii filmów superbohaterskich, w którym mają spleść się wszystkie rozpoczęte w ostatnich 18 filmach wątki. Premiera „Avengers: Infinity War” odbędzie się już 25 kwietnia 2018 roku.

Kamil Kacperski
Tagi: Avengers