Gandalf i Iron Man walczą z Thanosem w epickim zwiastunie filmu "Lord of the Rings: Infinity War"

Kamil Kacperski
22.10.2018 13:14
Lord of the Rings: Infinity War|undefined Fot. kadr z wideo

Fanpage Teh Lurd of Teh Reings podzielił się na Facebooku absolutnie niesamowitym zwiastunem produkcji "Lord of the Rings: Infinity War". Największy crossover wszech czasów?

Teh Lurd of Teh Reings od kilku lat dzieli się z fanami memami i śmiesznymi filmikami poświęconymi trylogii "Władcy Pierścieni" w reżyserii Petera Jacksona. Jedna z najlepszych serii filmowych wszech czasów jest wręcz kopalnią dobrych żarcików, co skrzętnie wykorzystują ci bardziej artystyczni fani. Jeden z nich stworzył właśnie jedno z najlepszych wideo, które w życiu widzieliśmy. Myśleliście, że to "Avengers: Infinity War" będzie "największym crossoverem wszech czasów"? Myliliście się - oto "Lord of the Rings: Infinity War".

Zwiastun "Lord of the Rings: Infinity War" jest świetny. Dialogi i ujęcia są dobrane wręcz genialnie, twórcy naprawdę mieli fantastyczny pomysł, który jeszcze lepiej zrealizowali, dzięki czemu my możemy teraz siedzieć i się nim zachwycać:

Lord of the Rings: Infinity War, czyli największy crossover w historii

Jedyne co jest złe w tym zwiastunie to fakt, że nigdy nie zobaczymy pełnej wersji tego filmu. Gandalf, Star-Lord i Iron Man broniący Minas Tirith? Aragorn walczący ramię w ramię z Kapitanem Ameryką i Black Pantherem na polach Pelennoru? Frodo i Sam uciekający przed Thanosem? Przecież to brzmi jak spełnienie mokrych snów geeków i nerdów, a co najważniejsze, wideo jest zrobione na naprawdę wysokim poziomie. Cóż, nam pozostaje jedynie marzyć, że ktoś kiedyś podejmie się realizacji pełnometrażowego crossoveru między "Władcą Pierścieni" a "Avengers". 

Avengers 4 - kiedy premiera?

Na razie o fabule kontynuacji "Infinity War" wiadomo niewiele. Fani snują teorie na podstawie grafik promocyjnych, informacji z planu zdjęciowego, a także zwiastuna kolejnego filmu Marvel Studios - "Captain Marvel". Twórcy wciąż nie podali tytułu "Avengers 4", chociaż wciąż wypływają kolejne pomysły dotyczące tego tematu. Ostatnie plotki na ten temat wskazują, że film będzie nazywał się "Avengers: Last Avenger" albo "Avengers: Annihilation". Najnowsze plotki sugerują też, że akcja produkcji rozegra się 5 lat po finale 3. części. Czy te doniesienia się potwierdzą? Przekonamy się niebawem. Film trafi do kin 25 kwietnia 2019 roku. 

Natomiast postacie z najsłynniejszej serii książek J. R. R. Tolkiena niebawem przeniosą się z kinowego ekranu na ekran telewizorów - zgodnie z zapisami w umowie Amazon ma wystartować z produkcją serialu w ciągu najbliższych dwóch lat. Data premiery, nazwiska realizatorów oraz obsada nie są jeszcze znane, przy czym do roli Gandalfa zgłosił się już sir Ian McKellen. Kiedy tylko poznamy więcej szczegółów, od razu będziemy Was o nich informować.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.