Zobaczcie zwiastun „Solo: A Star Wars Story” w wersji z polskim dubbingiem

Kamil Kacperski
10.04.2018 11:10
Zobaczcie zwiastun „Solo: A Star Wars Story” w wersji z polskim dubbingiem Fot. kadr z wideo

Disney Polska postanowił podzielić się polskojęzyczną wersją 2. zwiastuna nadchodzącego spin-offu Gwiezdnych Wojen o młodym Hanie Solo. Zobaczcie jak wypada polska obsada w „Solo: A Star Wars Story”.

Nie oszukujmy się - polski dubbing w większości filmów aktorskich niestety nieco kuleje. Jednak z drugiej strony, twórcy prezentują wysoki poziom w takich bajkach jak chociażby „Shrek”. Dla wielu osób to właśnie wersja ze Zbigniewem Zamachowskim, Wojciechem Malajkatem i wspaniałym Jerzym Stuhrem jest lepsza od oryginału. Jest to potwierdzeniem tezy, że jak studio odpowiedzialne za dubbing chce, to studio potrafi.

Kończąc dywagacje na temat gustów i guścików, jedyne co pozostaje to zaprezentować opublikowany 9 kwietnia 2018 roku 2. zwiastun nadchodzącego „Solo: A Star Wars Story” (znane w Polsce jako „Han Solo. Gwiezdne Wojny - historie”) w wersji właśnie polskojęzycznej. Ocenę twórcom dubbingu wydajcie sami:

Gwiezdne Wojny Epizod 3,75: Han Solo - historie

Należy jednak pochwalić polski oddział Disneya, który ekspresowo, bo zaledwie kilka godzin po premierze oryginalnego zwiastuna, opublikował już polskojęzyczną wersję. Dla widzów, którzy chcą zobaczyć więcej próbek możliwości rodzimej obsady „Solo...” zapraszamy do zapoznania się z 1. opublikowanym zwiastunem:

Niestety, jak to zwykle w przypadku zwiastunów bywa, twórcy nie udostępnili nazwisk aktorów znajdujących się w obsadzie. Nie powinno to nikogo dziwić, ponieważ historia często pokazuje, że odtwórcy danych ról zmieniają się w trakcie procesu tworzenia dubbingu. Przez to, osoby, które mieliśmy okazję słyszeć w pierwszych trailerach, w wersji kinowej są już zastąpione innymi aktorami. Premiera „Solo: A Star Wars Story” odbędzie się 25 maja 2018 roku. Film w polskich kinach będzie dostępny w wersjach z dubbingiem oraz napisami.

 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.