Zobaczcie zwiastun filmu "Obecność 3: Na rozkaz diabła". Wygląda przerażająco

23.04.2021 10:25
Zobaczcie zwiastun filmu "Obecność 3: Na rozkaz diabła". Wygląda przerażająco Fot. materiały prasowe/Warner Bros.

W sieci pojawił się zwiastun "Obecności 3". Zobaczcie przerażającą zapowiedź kolejnej odsłony przygód rodziny Warrenów.

Obecność 3 - zobaczcie zwiastun produkcji

"Obecność" bez żadnych wątpliwości stała się jedną z największych serii horrorów ostatnich lat. Nie tylko osiągała dobre wyniki komercyjnie, ale również była całkiem doceniana przez krytyków filmowych. Dlatego nikogo nie powinno dziwić, że James Wan i spółka przygotowali kolejną odsłonę przygód rodziny Warrenów. Z okazji nadchodzącej premiery, Warner Bros. i New Line Cinema opublikowały zwiastun "Obecności: Na rozkaz diabła". 

Polecamy

Nowa zapowiedź przedstawia nam przerażającą opowieść o terrorze, morderstwie i nieznanej sile nieczystej, która przeraża nawet doświadczonych detektywów pokroju Eda i Lorraine Warrenów (w tych rolach oczywiście Patrick Wilson i Vera Farmiga).

W filmie poznamy pierwszą w historii USA sprawę, w której oskarżony bronił się przed sądem tym, że został opętany i dokonał morderstwa... na rozkaz diabła. 

Polecamy

Zobaczcie zwiastun "Obecności 3" poniżej: 

Reżyser Michael Chaves wyjaśnił w rozmowie z IGN, że jego zdaniem jest to największy i najbardziej mroczny film z serii:

Na wiele sposobów to jest jeden z największych filmów w serii "Obecność". Pokazałem ostatnio finałową wersję filmu Verze i jej mężowi i się ze mną zgodzili. Dodali też, że to najmrocznejsza "Obecność". Wszystko przez to, że mamy tutaj prawdziwe konsekwencje i prawdziwe ofiary. 

"Obecność: Na rozkaz diabła" ma się pojawić w kinach i na HBO Max już 4 czerwca 2021 roku. Data premiery w Polsce pozostaje nieznana.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.