Zobaczcie zwiastun filmu dokumentalnego „I Am Paul Walker”

Kamil Kacperski
27.07.2018 14:54
Zobaczcie zwiastun filmu dokumentalnego „I Am Paul Walker” Fot. kadr z wideo

Paramount Network przygotowało dokument o Paulu Walkerze, czyli aktorze, który w 2013 roku zginął tragicznie w wypadku samochodowym. Zobaczcie pierwszy zwiastun produkcji.

Paul Walker zginął 30 listopada 2013 roku w wyniku obrażeń poniesionych podczas wypadku samochodowego spowodowanego za szybką jazdą jego przyjaciela, który akurat prowadził auto. Gwiazdor znany z serii „Szybcy i wściekli” przed śmiercią wystąpił w 6 z 7 części filmów o familii Dominica Toretto, stając się (obok Vina Diesela) twarzą franczyzy. 

Film „I Am Paul Walker” jest pierwszym odcinkiem serii dokumentów o znanych jednostkach, które dokonały za życia czegoś niesamowitego. Oryginalna produkcja została przygotowana przez Network Entertainment i będzie skupiała się na przedstawieniu postaci słowami ich najbliższych. Zobaczcie zwiastun pierwszej odsłony cyklu:

Nowy film dokumentalny o Paulu Walkerze

W zwiastunie widzimy, że dokument będzie zawierał sporo materiałów archiwalnych pochodzących z prywatnych kolekcji rodzin bohaterów serii „I Am”. Paula Walkera widzimy m.in. jako dziecko, czy też podczas premiery pierwszej odsłony „Szybkich i wściekłych”, która wyniosła go na wyżyny popularności, na których utrzymywał się aż do swojej śmierci.

Twórcy filmu „I Am Paul Walker” zaprezentowali również oficjalny opis dokumentu poświęconego znanemu aktorowi:

Ojciec. Humanitarysta. Przyjaciel. Życie Paula Walkera było wypełnione po brzegi, a jego spuścizna miłości i współczucia wciąż inspiruje innych.

Kiedy premiera I Am Paul Walker?

Twórcy zdradzili również datę premiery produkcji o Paulu Walkerze. Film „I Am Paul Walker” zostanie wyemitowany 11 sierpnia 2018 roku na stacji Paramount Network. Na razie data premiery w Polsce jest nieznana.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.