Jackass powracają! Zobaczcie zwiastun nowego filmu "Jackass Forever" z członkami oryginalnej obsady

21.07.2021 10:37
Jackass powracają! Zobaczcie zwiastun nowego filmu "Jackass Forever" z członkami oryginalnej obsady Fot. ?Paramount/Courtesy Everett Collection/East News

Od czasu szczytu popularności Jackassów minęło już sporo lat, ale panowie się nie poddają - grupa postanowiła przygotować 4. film o swoich przygodach, a jego zapowiedź możecie zobaczyć poniżej.

Jackass Forever - zobaczcie zwiastun kolejnego filmu

Kiedy ogłoszono, że niebawem zobaczymy "Jackass Forever" wielu fanów oryginalnej serii MTV było zaniepokojonych, że tym razem ekipa Johnny'ego Knoxville'a rzeczywiście zrobi sobie krzywdę. Panowie nie są już młodzieniaszkami jak 20 lat temu. Okazuje się, że miłośnicy wygłupiającej się grupy, mieli rację.

Polecamy

Program "Jackass" swego czasu był prawdziwym telewizyjnym wydarzeniem. Kontrowersyjny, głupawy, ale przy okazji zabawny (chociaż nie dla wszystkich) show stał się fenomenem, a członkowie grupy prawdziwymi gwiazdami. Sęk w tym, że kiedy wykonywali swoje karkołomne popisy, mieli po dwadzieścia parę lat. Pomysł na czwartą część pełnometrażowego filmu po wielu latach brzmiał trochę jak próba samobójcza. 

Ta bardziej rozsądna część fanów "Jackass" miała słuszne obawy o stan gwiazd grupy. Na stronie internetowej Bama Margery zaledwie dwa dni po rozpoczęciu zdjęć pojawiło się nagranie, z którego dowiadujemy się, że Johnny Knoxville i Steve-O trafili do szpitala z powodu obrażeń, jakich doznali na planie zdjęciowym.

Polecamy

To jednak nikogo nie powstrzymało przed zrealizowaniem tej produkcji, a do sieci na potwierdzenie trafił zwiastun filmu "Jackass Forever", który możecie zobaczyć poniżej:

Poza starą załogą Jackass w filmie zobaczymy również świeżą krew. Czyżby szykowało się międzypokoleniowe przejęcie pałeczki? 

Twórcy zachęcają do obejrzenia "ich głupiego i durnego filmu" już 22 października 2021 roku.  

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.