"Zombieland 2" - zobaczcie pierwsze oficjalne zdjęcie z kontynuacji filmu o zombie

Kamil Kacperski
30.01.2019 13:32
"Zombieland 2" - zobaczcie pierwsze oficjalne zdjęcie z kontynuacji filmu o zombie Fot. kadr z filmu "Zombieland"

Jesse Eisenberg, Woody Harrelson, Emma Stone i Abigail Breslin powracają na pierwszym oficjalnym plakacie filmu "Zombieland: Double Tap". Poznaliśmy również nową członkini obsady.

"Zombieland" powraca, a wraz z nim świetna obsada w postaci Woody'ego Harrelsona, Jessiego Eisenberga, Emmy Stone i Abigail Breslin. Do kwartetu dołączy jeszcze Rosario Dawson, którą widzowie mogą kojarzyć z marvelowskich seriali Netfliksa - wcielała się w nich w pielęgniarkę Claire Temple. Wystąpiła w 5 z 6 produkcji (wszystkich oprócz "The Punishera"). Równie ważną nowością jest także pierwsze zdjęcie z produkcji, które przedstawia nam główną obsadę po 10 latach od premiery "Zombieland".

Pierwszy plakat filmu Zombieland 2

Twórcy opublikowali foto w ramach #10YearsChallenge, który opanował internet na początku 2019 roku. Definitywnie największa zmiana dotknęła Abigail Breslin, która podczas kręcenia miała pierwszej odsłony filmu miała zaledwie 12 lat, więc teraz jest już dorosłą kobietą. Zobaczcie pierwsze oficjalne materiały z "Zombieland: Double Tap":

Przeczytaj także

Plakat zdradza nam również oficjalny tytuł filmu, który brzmi "Zombieland: Double Tap". W produkcji powrócą oczywiście gwiazdy pierwszej odsłony. Jak twierdzi jednak reżyser produkcji, Ruben Fleischer (m.in. "Venom"), zachęcenie Harrelsona i spółki do ponownego wstąpienia w buty zabójców zombie nie było prostym zadaniem:

Powód dla którego robimy ten film, to dlatego, że kochamy tamten świat. Myślę, że to był prawdziwy kamień milowy dla nas, dla mnie na pewno, bo to był mój pierwszy film. Ale wydaje mi się, że Emma i Jesse też doceniają występ w "Zombieland". A Woody niedawno powiedział mi, że zrobił ponad 100 filmów, ale to własnie kręcenie pierwszego "Zombieland" wspomina najlepiej.

Zobacz także: >> Spider-Man w sequelu "Venoma" Rubena Fleischera? <<

Zombieland 2 - kiedy premiera?

Na razie nie znamy szczegółów fabuły "Zombieland: Double Tap". Wiemy jednak, że film trafi do kin w październiku 2019 roku.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.