11.10.2019 11:39

"Zombieland: Double Tap" - pierwsze reakcje na kontynuację hitu o zombie. Dorównuje oryginałowi?

Woody Harrelson, Jesse Eisenberg, Emma Stone i Bill Murray powracają jako pokręcona grupa ludzi w świecie opanowanym przez zombie. Niektórzy dziennikarze mieli już okazję zobaczyć produkcję i podzielili się swoimi przemyśleniami na mediach społecznościowych. Czy "Zombieland 2" dorównuje poprzednikowi?

Zombieland 2
foto: SplashNews.com/East News

W sieci pojawiły się pierwsze opinie na temat filmu "Zombieland: Double Tap" z okazji oficjalnej premiery produkcji w Hollywood. Fani musieli czekać 10 lat na kontynuację przygód grupy zabójców zombie. Reżyserem ponownie został Ruben Fleischer, a scenariusz przygotowali twórcy skryptu do "Deadpoola", Rhett Reese i Paul Wernick z pomocą Dave'a Callahama ("Wonder Woman 1984"). Taki talent niemalże gwarantował wysoki poziom produkcji. 

Zombieland: Double Tap - czy warto iść do kina?

Wygląda na to, że na szczęście twórcy nie zawiodą fanów - pierwsze reakcje na "Zombieland: Double Tap" są dość pozytywne. Dziennikarze stwierdzili, że jeśli lubiliście oryginał, to podczas seansu 2. odsłony poczujecie się jak w domu. Recenzenci doceniają powracającą grupę (Stone, Eisenberga, Harrelsona i Murraya), a także komplementują dodanie do obsady Rosario Dawson, Zoey Deutch (podobno kradnie cały film), Luke'a Wilsona oraz Thomasa Middleditcha.

Oprócz tego, "Double Tap" jest podobno śmieszniejsze od oryginalnego "Zombieland". Wczesne opinie sugerują, że film będzie po prostu murowanym hitem. Oto kilka reakcji:

Zombieland
Zombieland
Przeczytaj także "Zombieland: Kulki w łeb" - Bill Murray powraca w wulgarnym zwiastunie 2. części komedii grozy

Jeśli chodzi zaś o fabułę, to tym razem główni bohaterowie będą musieli znaleźć sposób na poradzenie sobie z masą zupełnie nowych rodzajów nieumarłych stworów. Pomogą im w tym napotkani na drodze nowi ocaleńcy. Czy grupa zdoła przezwyciężyć słabości jej członków i pokonać jedzące mózgi zagrożenie? "Zombieland: Double Tap" trafi do kin na całym świecie już 18 października 2019 roku. 

Zobacz także: "Zombieland 2: Kulki w łeb" - czy w filmie jest scena po napisach?