28.05.2019 09:38

Żona Romana Polańskiego krytykuje Quentina Tarantino za "Once Upon a Time in Hollywood"

W najnowszym filmie Quentina Tarantino pojawia się sylwetka polskiego reżysera, Romana Polańskiego i jego byłej żony, Sharon Tate. Co o tym filmie sądzi Emmanuelle Seigner?

Emmanuelle Seigner o filmie Tarantino
fot: shutterstock.com

Najnowszy film Quentina Tarantino wejdzie do kin jeszcze w 2019 roku. W produkcji pojawiła się sylwetka polskiego reżysera, Romana Polańskiego i jego byłej żony, Sharon Tate. Wszystko zostało przedstawione tuż przed tragiczną śmiercią aktorki. Sam film skupia się na aktorze i jego przyjacielu kaskaderze, którzy powracają do Hollywood. W krótkim czasie odkrywają, że przemysł filmowy znacznie się zmienił od czasu, kiedy nie było ich w branży.

Żona Romana Polańskiego o filmie Quentina Tarantino

Emmanuelle Seigner zabrała głos w sprawie najnowszej produkcji reżysera, który przyjaźnił się z Romanem Polańskim i który bronił go, kiedy w Hollywood wybuchła afera o gwałt na nieletniej. Kobieta zabrała głos i padły nawet oskarżenia o hipokryzję.

"

Jak można wykorzystywać czyjąś tragedię? Jeśli chodzi o system, to hipokryzja, że z jednej strony Hollywood nawiązuje interesy z Romanem Polańskim, robi film o jego tragicznym życiu, a z drugiej strony czyni go wyrzutkiem. I to wszystko bez konsultacji z nim. "

Sharon Tate i Roman Polanski
Sharon Tate i Roman Polanski
Przeczytaj także Morderstwo Sharon Tate. W jakich okolicznościach zginęła żona Romana Polańskiego?

Wpis został umieszczony tuż pod zdjęciem, na którym widnieje Sharon Tate razem z Romanem Polańskim, na Instagramie aktorki. W komentarzach fani zgadzają się z aktorką:

"

Właśnie tego się obawiałem. Dlaczego nikt nie zapytał Romana Polańskiego o to, co myśli? Ekipa Tarantino, Pan Pitt, Di Caprio, Zawierucha i Pani Robbie nie widzieli niczego złego? Dlaczego nikt go nie zaprosił na premierę? To nie przystoi i jest po prostu przykre. "

"

To niewiarygodne, że Quentin nie skonsultował się z Polańskim przed nakręceniem filmu. Mało profesjonalne zachowanie sławnego reżysera [...] "

"Once Upon a Time in Hollywood" Quentina Tarantino - kiedy premiera?

Premiera dziewiątej produkcji Quentina Tarantino odbędzie się 9 sierpnia 2019 roku. Jak na razie publiczność w Cannes miała okazję zobaczyć film. Krytycy bardzo pozytywnie go oceniają i uważają nawet, że to jedna z najlepszych produkcji reżysera.

Zobacz także: Quentin Tarantino porównał "Once Upon a Time in Hollywood" do "Pulp Fiction"

Tagi: Quentin Tarantino Roman Polański Sharon Tate Once Upon a Time in Hollywood