14.05.2018 14:30

Zostań Venomem dzięki nietypowej akcji promującej film

Dzięki stronie internetowej promującej film „Venom” każdy może zostać nosicielem Symbiota i z dumą wykrzyczeć: „We are Venom!”. 

Tom Hardy jako Venom
foto: materiały promocyjne

„Venom” z Tomem Hardym w roli głównej to film, który może spełnić marzenia tysięcy komiksowych fanów antybohatera na całym świecie. Miłośnicy postaci pokładają w najnowszej produkcji Sony duże nadzieje. W końcu jest szansa, że na rynek trafi kolejny po „Loganie: Wolverine” film na podstawie komiksów Marvela pozbawiony cukierkowatości MCU. Do tej pory zaprezentowano dwa zwiastuny. W pierwszym poznaliśmy Eddiego Brocka, w drugim mogliśmy się bliżej przyjrzeć tytułowej istocie. Teraz dzięki specjalnej stronie internetowej fani mają okazję poczuć się jak Venom. 

Wearevenom.com - co to jest?

Studio Sony postanowiło pójść tropem najlepszych i promować film w niecodzienny sposób za pomocą nowych mediów. W tym celu powstała strona wearevenom.comna której każdy fan Venoma, może przynajmniej w pewnym stopniu, poczuć się jak nosiciel Symbiota. Wystarczy wgrać swoje zdjęcie en face do prostego kreatora, odpowiednio ustawić parametry i gotowe! 

wearevenom.com

Strona oferuje stworzenie fotografii przypominającej plakat filmu, na którym połowa twarzy Eddiego Brocka pokryta jest formującą się paszczą Venoma. Dzięki prostej nakładce fani postaci mogą na własnej skórze zrozumieć, o co chodzi w haśle produkcji Sony, które brzmi: „We are Venom”. Zabawa sprawia frajdę miłośnikom Venoma, a film dzięki udostępnianiu gotowego zdjęcia zaczyna reklamować się viralowo

Hardy w jednym z wywiadów wyznał, że produkcja została oparta na serii „Lethal Protector”, w której Venom został ukazany jako antybohater. Wcześniej postać była przedstawiona jako wróg Spider-Mana, który dołączył do galerii złoczyńców zmagających się z herosem. Widzowie liczą jednak, że mimo wszystko filmowy Venom nie będzie miał litości dla swoich wrogów. Pojawia się też pytanie, czy w produkcji Sony Carnage będzie głównym przeciwnikiem bohatera, czy zostanie jedynie zapowiedziany jako antagonista w 2. części. 

Przekonamy się już 5 października 2018 roku, kiedy „Venom” wejdzie na ekrany kin. 

Skorzystasz ze strony wearevenom.com?

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Tom Hardy Venom Marvel