Zostań ofiarą Michaela Myersa dzięki generatorowi wideo „Halloween”

Sergiusz Kurczuk
09.10.2018 13:09
Zostań ofiarą Michaela Myersa dzięki generatorowi wideo „Halloween” Fot. kadr z filmu Halloween (2018)

Twórcy filmu „Halloween” postanowili promować swój horror w nietypowy sposób. Jeśli Twoim marzeniem było przejrzeć się w ostrzu noża Michaela Myersa, to teraz masz okazję.

Październik za pasem, więc wielkimi krokami zbliża się Halloween. I nie chodzi tu tylko o święto strachów, które wypada na przełomie października i listopada. Już niedługo do kin wchodzi kolejny horror z serii „Halloween”. Tym razem nie będziemy mieli jednak do czynienia z żadnym remakiem, czy ciągniętym w nieskończoność, coraz bardziej absurdalnym sequelem. David Gordon Green stworzył kontynuację, ale pomija wszystkie filmy, które pojawiły się po oryginalnym dziele Johna Carpentera. Zobaczymy więc dalsze losy Laurie i Michaela Myersa ponownie, ale tym razem opowiedziane na nowo. Żeby umilić sobie oczekiwanie, fani horrorów mogą przekonać się na własnej skórze, jak czują się ofiary zamaskowanego szaleńca. 

„Halloween” - zostań ofiarą Michaela Myersa

W sieci pojawiła się ciekawa forma promocji filmu. Chodzi o generator wideo, dzięki któremu możemy zobaczyć swoje oblicze w ostrzu noża Mcihaela Myersa. Wystarczy wejść na TĘ stronę, wgrać swoją fotografię i wygenerować krótkie, spersonalizowane wideo, którym można pochwalić się na Twitterze, Facebooku, Instagramie, lub pobrać na dysk. My też postanowiliśmy wziąć udział w zabawie.

Naszym oczom nie tylko ukaże się przerażający Michael Myers, ale zobaczymy również własne odbicie w jego ulubionym narzędziu zbrodni. Usłyszymy też charakterystyczny motyw muzyczny, skomponowany w 1978 roku przez samego Carpentera. 

„Halloween” - kiedy premiera nowego filmu?

Do tej pory ukazały się trzy zwiastuny, które wprowadzają widzów do świata horroru. Poza tym po sieci krążą fragmenty filmu. Najnowszy z nich ukazuje pierwsze po 40 latach spotkanie Laurie Strode (Jamie Lee Curtis) z Michaelem Myersem (Nick Castle). 

Bohaterka miała wystarczająco dużo czasu, by przygotować się na konfrontację ze swoim nemezis. Tym razem nie jest uciekającą w popłochu nastolatką, tylko twardą kobietą, która za wszelką cenę chce uratować swoich najbliższych przed maniakalnym zabójcą. Czy uda jej się raz na zawsze pozbyć Michaela Myersa? Przekonamy się już 26 października 2018 roku, kiedy film „Halloween” wejdzie do polskich kin. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.