14.05.2020 15:43

Zostań osobą towarzyszącą Chrisa Hemswortha na premierze "Thor: Love and Thunder"! Aktor dołączył do popularnej akcji

Chris Hemsworth to kolejny hollywoodzki gwiazdor, który dołączył do akcji All In Challenge. Co trzeba zrobić, by towarzyszyć Chrisowi podczas premiery 4. części "Thora"?

Foto: ANGELA WEISS/AFP/East News
Foto: ANGELA WEISS/AFP/East News

Chris Hemsworth znany jest nie tylko z roli boga piorunów, ale również wielkiego serducha i charytatywnego zaangażowania. Nic zatem dziwnego, że aktor dołączył w końcu do popularnej akcji All In Challenge, w ramach której gwiazdy pomagają w zbieraniu funduszy dla najbardziej potrzebujących.

Chris Hemsworth zaprasza na premierę "Thor: Love and Thunder"

W akcję zaangażowali się już między innymi Leonardo DiCaprio i Robert De NiroMatthew McConaughey, Chris Evans i Chris Pratt, który to właśnie nominował Hemswortha. Co należy zrobić? Wpłacić datek na rzecz jednej z organizacji wymienionych przez Chrisa: Meals on Wheels America, No Kid Hungry i America's Food Fund. Co można zyskać? Fantastyczny wieczór u boku Chrisa podczas premiery najnowszej odsłony "Thora" i możliwość poznania członków obsady. 

Foto: Marvel Studios/Collection Christophel/East News
Foto: Marvel Studios/Collection Christophel/East News
Przeczytaj także PETA proponuje, by Gruby Thor został weganinem. Wystosowano list do Taiki Waititiego

"Thor: Love and Thunder" zadebiutuje 11 lutego 2022 roku. Reżyseruje Taika Waititi, a w rolach głównych wystąpią Chris Hemsworth, Natalie Portman i Tessa Thompson. W złoczyńcę wcieli się Christian Bale.

Foto: Rex Features/East News
Foto: Rex Features/East News
Przeczytaj także "Thor: Love and Thunder" - w filmie pojawią się kosmiczne rekiny! Co z Silver Surferem i Lokim?
Tagi: News Thor Marvel Chris Hemsworth koronawirus