Zrób sobie biceps z Darthem Vaderem

Sergiusz Kurczuk
08.09.2017 10:33
Zrób sobie biceps z Darthem Vaderem Fot. EastNews/Value Stock Images/Robin Alam/ISI/REX/Shutterstock

Chcesz być silny jak bantha, szybki jak teek i gibki jak croator i przy okazji lubisz Gwiezdne wojny? Znaleźliśmy akcesoria do ćwiczeń specjalnie dla Ciebie! Dzięki nim naprawdę poczujesz Moc po treningu!

Motyw ze Star Wars pojawił się chyba już na akcesoriach w każdej możliwej branży. Od oczywistości takich jak zabawki z postaciami ze świata George'a Lucasa po bardziej kuriozalne przedmioty jak zabawki erotyczne. Tym razem mamy coś dla miłośników aktywności fizycznej. Pamiętacie trening Luke'a z Yodą na Dagobah? Gdyby młody Skywalker miał do dyspozycji te przedmioty, jego przygotowania do walki z Darthem Vaderem, na pewno poszłyby o wiele szybciej. Na szczęście dzięki firmie Onnit mamy możliwość stać się potężnym Jedi... albo Sithem.

Marka przygotowała bowiem szereg akcesoriów do ćwiczeń dla wszystkich osób, które uwielbiają gwiezdną sagę, a szczególnie oryginalną trylogię. W internetowym sklepie dostępne są hantle, dzięki którym posiądziecie siłę Wookiego. W zestaw trzech hantli wchodzą 3 żeliwne ciężarki o różnej wadze: 22-kilogramowy w kształcie hełmu Boby Fetta, 27-kilogramowy o wyglądzie hełmu Szturmowca i najcięższy, ponad 30-kilogramowy przypominający głowę samego Dartha Vadera.

To nie koniec! Jeśli nie lubicie treningu siłowego, możecie kupić sobie w pełni operacyjną piłkę do ćwiczeń, wyglądającą jak Gwiazda Śmierci. Piłka wykonana jest z gumy wysokiej jakości, która powoduje, że przyrząd łatwo się trzyma w dłoniach. Średnica osobistej Gwiazdy Śmierci wynosi około 25 centymetrów, a waga to trochę ponad 9 kilogramów. Zamiast niszczyć sterroryzowane planety, lepiej chwycić kosmiczną broń i za jej pomocą ćwiczyć fitness.

Na koniec coś dla miłośników o wiele spokojniejszego sportu, który ma wiele wspólnego z treningiem każdego Jedi. Mowa o macie do jogi. Ale to nie byle jaka mata! Wykonując kolejne asany, możemy przyglądać się na najbardziej wyluzowanego kolesia w całej galaktyce - Hanowi Solo. Co prawda obrazek przedstawia kosmicznego przemytnika w momencie, kiedy Imperium zahibernowało go w karbonicie, ale trzeba przyznać, że mata prezentuje się świetnie. Specjalna podkładka powoduje, że mata nie ślizga się na żadnej powierzchni. Całość wykonana  jest z gumy o wysokiej odporności na zużycie grubej na 5 milimetrów. Wymiary maty to 180 centymetrów długości i 65 centymetrów szerokości. Szkoda, że Jabba zrobił sobie z Hana dekorację pałacu. Może gdyby poćwiczył jogę, zrzuciłby parę kilo...

Cena przyrządów do ćwiczeń z motywem z filmów Lucasa na razie nie jest znana, ale wszystkie można już zamówić w przedsprzedaży na stronie internetowej marki. Być może za ich pomocą Luke będzie trenował Ray w nadchodzącym 8. epizodzie Star Wars

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.