Zrób sobie gofra w kształcie Sokoła Millenium

Sergiusz Kurczuk
20.11.2017 14:43
Zrób sobie gofra w kształcie Sokoła Millenium Fot. materiały promocyjne

Otwórz buzię, leci... Sokół Millenium! 

Jeśli należysz do tych fanów, którzy mają w domu zestaw do ćwiczeń z motywem ze „Star Wars”, odkurzają tylko za pomocą urządzeń w kształcie imperialnych hełmów, wydali majątek na zestaw Lego Sokół Millenium, zbudowali swoim dzieciom (albo sobie!) w pokoju kokpit ukochanej maszyny Hana Solo, a w ogródku postawili replikę maszyny kroczącej AT-AT, to ta gofrownica niebawem pojawi się w Twojej kuchni! Robienie gofrów nigdy nie było tak kosmiczne, a ich jedzenie tak fajne!

Za jedyne 40 dolarów (czyli około 150 złotych) możesz sprawić sobie maszynę do robienia gofrów w kształcie Sokoła Millenium. Zamiast nudnego śniadania posilisz się, jak na prawdziwego fana „Gwiezdnych Wojen” przystało! Jeśli uwielbiasz ten statek tak, jak Han Solo, jesteśmy przekonani, że gofry znikną z talerza w czasie krótszym niż 12 parseków! Gofrownicę można kupić w serwisie Amazon. Kształt i design urządzenia nie jest wyjątkowy, ale forma do robienia gofrów zachwyca dbałością o szczegóły.

W ofercie jest również coś dla fanów Imperium. Możesz kupić sobie maszynę, która zmienia puszyste ciasto w Gwiazdę Śmierci lub hełm Datha Vadera. Dla miłośników nowej trylogii przygotowano formę w kształcie BB-8. A najnowsza część „Gwiezdnych Wojen” zatytułowana „Ostatni Jedi” pojawi się w kinach już 13 grudnia 2017 roku. Fajnie byłoby się wybrać na seans, chrupiąc gofra w kształcie Sokoła Milenium!

 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.