Zrób sobie gofra w kształcie Sokoła Millenium

Sergiusz Kurczuk
20.11.2017 14:43
Zrób sobie gofra w kształcie Sokoła Millenium Fot. materiały promocyjne

Otwórz buzię, leci... Sokół Millenium! 

Jeśli należysz do tych fanów, którzy mają w domu zestaw do ćwiczeń z motywem ze „Star Wars”, odkurzają tylko za pomocą urządzeń w kształcie imperialnych hełmów, wydali majątek na zestaw Lego Sokół Millenium, zbudowali swoim dzieciom (albo sobie!) w pokoju kokpit ukochanej maszyny Hana Solo, a w ogródku postawili replikę maszyny kroczącej AT-AT, to ta gofrownica niebawem pojawi się w Twojej kuchni! Robienie gofrów nigdy nie było tak kosmiczne, a ich jedzenie tak fajne!

Za jedyne 40 dolarów (czyli około 150 złotych) możesz sprawić sobie maszynę do robienia gofrów w kształcie Sokoła Millenium. Zamiast nudnego śniadania posilisz się, jak na prawdziwego fana „Gwiezdnych Wojen” przystało! Jeśli uwielbiasz ten statek tak, jak Han Solo, jesteśmy przekonani, że gofry znikną z talerza w czasie krótszym niż 12 parseków! Gofrownicę można kupić w serwisie Amazon. Kształt i design urządzenia nie jest wyjątkowy, ale forma do robienia gofrów zachwyca dbałością o szczegóły.

W ofercie jest również coś dla fanów Imperium. Możesz kupić sobie maszynę, która zmienia puszyste ciasto w Gwiazdę Śmierci lub hełm Datha Vadera. Dla miłośników nowej trylogii przygotowano formę w kształcie BB-8. A najnowsza część „Gwiezdnych Wojen” zatytułowana „Ostatni Jedi” pojawi się w kinach już 13 grudnia 2017 roku. Fajnie byłoby się wybrać na seans, chrupiąc gofra w kształcie Sokoła Milenium!

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.